Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El vagyok keseredve, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok (tudom, lehet hogy túl korán van még aggódni). A külsőmre itt 7/10 pontot adtak, a belsőmre 8-9/10 pontot adnék magamnak... inkább csak 8... kedves vagyok, megértő, elég okos... rossz tulajdonságom hogy túlságosan is maximalista vagyok és nagyon nagyon (már már túlságosan) az első helyre (pl. : osztályban osztályelső; versenyeken mindig 1. akarok lenni)vágyok mindig.... eddig senki sem tetszet és tudtommal még nem tetszettem senkinek... viszont most egy táborban (gólyatábor) többen voltunk egy szobában és egyszer, a 4. napon bekopogott hozzánk egy fiú hogy majd elhívhatja-e randira... és csak 4 napja ismerhették meg egymást... a csaj viszont nem volt szerintem annyira szép... lehetett vagy 175cm, eddig még nem baj, de öhm... hogyan is fogalmazzak... hááát ...nem volt az az anorexiás típus... remélem értitek... az arca meg (a pár fiú szerint is meg más lányok is) eléggé csúnyácska volt.... és annyira rosszul érintett mert épp hogy kihevertem azt, hogy egyik szerintem arcra ilyen elég szép (de nem ilyen nagyon nagyon szép) barátnőmet randira hívták pont előttem... és jött ez.... mindig borzalmasan érzem magam ha ilyet látok (kivéve filmben, mert az csak picikét keserít el, néha semennyire), volt olyan időszak amikor úgy éreztem, hogy nekem tökmind1 hogy kivel jövök most össze csak legyen egy kapcsolatom, annyira vágytam egy kapcsolatra.... szerintetek mit tegyek hogy ilyenkor ne érezzem magam nagyon rosszul? Gondoltam arra hogy a szemüvegem lehet a baj, de aztán rájöttem hogy van egy csomó ember aki szemüveges, mégis talált magának párt... és tényleg nem tudom hogy mit tegyek, mert mindig sírhatnékom van ha valakit a közelemből randira hívnak vagy ilyesmik...


Előre is köszönöm a válaszokat!!!


2011. aug. 30. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha másban maximalista vagy, akkor a párkapcsolatban is legyél az. Jobb később mint soha, és inkább a minőség mint a mennyiség.
2011. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Rádférne egy jó szex.
2011. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon meg szeretném válogatni hogy majd kivel fogok összeházasodni, viszont tényleg annyira vágytam eddig egy kapcsolatra... körülöttem viszont - mert tényleg mindenben, így ebben is maximalista vagyok - nicsn olyan, aki nekem eddig tetszett volna... de tényleg volt egy olyan időszak, amikor annyira nem bírtam már ki, hogy azt mondta, hogy na, jó, már mind1, csak legyen 1 kapcsolatom... :S persze közben az is a fejemben volt hogy olyannal szeretnék összejönni, aki valamennyire megfelel az elvárásaimnak, de kínozott az, hogy most senkivel sem vagyok, még meg sem tapasztaltam a szerelmet stb...
2011. aug. 30. 21:33
 4/20 anonim válasza:
16 éves vagyok, (szemüveges) sokan csinosnak mondanak és én teljesen meg vagyok elégedve magammal, eddig mégse volt még rendes kapcsolatom. Nekem is sokszor hiányzik, hogy legyen valakim, mellettem is van egy csomó ember, aki randizgat másokkal. De én úgy vagyok vele, ha jön, majd jön. Élvezd ki, amíg nem függesz senkitől! :)
2011. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha szemüveges vagy. :) Néhány lányt az tesz széppé. Ismerek olyan lányt, akit el sem tudnék képzelni szemüveg nélkül. ÉS ne búslakodj! Egyszer rád fog találni az igaz szerelem. (Csak kitudja mikor :P)
2011. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Elég csúnya és irígy ez a hozzáállás. Csak mert szerinted szebb vagy, mint a másik lány, miért baj az neked, hogy randira hívták? Szépségversenyi sorrendben kéne a lányoknak bepasizni. Amikor összejöttem a barátommal, akkor is voltak szebb lányok, jobb alakúak, ő mégis velem volt egész este. Tudod miért? Mert nem minden pasi felszínes, és különböző típusok tetszenek nekik. Változtass a hozzáállásodon, akkor talán nem lesz riasztó a kisugárzásod a fiúknak.
2011. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
a másodiknak: nagyon köszi hogy ilyen tippet adsz, de én az vagyok, aki a szüzességét a házasságnál szeretné elveszteni... egyéjszakások kizárva. meg ilyenek... brrr... rágondolni is rossz... meg hova gondolsz? könyörgöm 14 vagyok...
2011. aug. 30. 21:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ez a igazi hozzá állás :))
2011. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!

Lesz meg sok idod a kapcsoltarta,ne vedd ilyen komolyan hisz meg csak 14 vagy,nem egy 40 koruli no ket gyerekkel.

Majd jonn az magatol nem kell eroltetni,legy laza,es mosolyogj sokat,az mindig be jonn a fiuknak,legyel kedves elobb utobb felfigyelnek rad.

Addig is elvezd ki a fiatal korod,persze mertekkel.

Udv.ha kell segitseg nyugodtan irhatsz privibe

2011. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
stréberekkel soha senki nem fog összejönni, nyugodj bele kislány:)
2011. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!