Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El vagyok keseredve. Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Elmondjam neki? vagy elnyomjam magamban és maradjon meg a barátság?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a srác 16 lesz. Már egy ideje jó viszonyban vagyunk, kölcsönös a szimpátia. mindig ugrat,csipkelődik,beszólogat és énis neki, ebből arra tudok következtetni, hogy bejövök neki. Meg "elvileg" be is kell, hogy jöjjek mert 10ből 9 pasinak bejönnék. A dologban a 2 bökkenő, hogy van barátnője,egy kis pisis

13éves csaj.a másik,a korkülönbség. viszont én világ életemben a fiatalabb korosztályhoz vonzódtam, még elég gyerekes vagyok és szűz. pedig mindenki az ellenkezőjét gondolja rólam -.- egyik nap volt egy buli, ahová együtt mentünk el,mindketten berúgtunk. volt csók,ölelgetés.totál belezúgtam. de a srácon nem tudok kiigazodni. szerintetek ha felajánlanám,h lefeküdhet velem, mit szólna?(úgy hogy ő nem az a fajta).nagyon kínlódok már :D


2011. ápr. 23. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
r.ibancnak nézneXD elég féltékeny vagy arra a csajra, de 13 éves úgyse sokat tud neki nyújtani, arról nem is beszélve, hogy aki 13évesen kezdi... hát baz+:D de én téged támogatlak, és beszélj vele erről, de ne a szüzességed add neki egyből, mert akkor azt hiszi majd, hogy csak egy menetre való csaj vagy.
2011. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ha nem akarod sokáig magad mellett tudni akkor tedd ezt. Most elindult valami köztetek ha valamit akar egy fiú, akkOR tenni fog érte EZT JEGYEZD MEG!Az h felajánlod neki magad..ez nagyon nagy butaság értékeld önmagad, egy pasinak nem jó ha felajánlod magad..nagyon hamar elfog dobni
2011. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy évvel fiatalabb vagyok nálad, ha gondolod elveszem neked a szüzességed, a szex a legjobb dolog a világon:)
2011. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igen valóban butaság,de nem látok más megoldást. és azt meg előre nem tudom, hogy rövid távra vagy hosszúra tervezek. annyit tudok, hogy most érettségi előtt csak ő jár a fejemben :D (Y) meg a fiú is elég gyerek még. határozatlan,nem nagyon vágom mit gondol rólam meg a helyzetről valójában :/
2011. ápr. 23. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Na nincs kedved szeretkezni?
2011. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezt eltaláltad ;)
2011. ápr. 23. 16:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval van:P
2011. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát problémáid vannak az értelmezéssel. annyira feltudnak az ilyenek,mint te idegesíteni. szoval most húzz a francba kösz.
2011. ápr. 23. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Na szóval hol és mikor dugunk?:D
2011. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
OFF.ez de vicces itt a végénXD ha te meg nem tudsz más megoldást hát nagyon sajnállak XD ennyi idősen... hát te se vagy érett, ha te az leszel, a srácot is fikázhatod így, de ilyen naiv felfogással ne sokra számíts
2011. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!