Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El vagyok keseredve, érdeklem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve, érdeklem-e még?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eléggé el vagyok keseredve,van 1 lány akit megismertem. Nagyon jól indult minden,mondhatni csodás volt pár hétig aztán egyik pillanatról a másikra megváltozott minden. nem akart találkozni alig reagál hiába írok neki. Tegnap küldtem sms-t hogy jönne-e moziba azóta semmi reakció. Pedig sokat voltunk együtt és hát úgy nézett ki,összejöttünk.Elfoglalt elégg.De annyira,hogy rám már ne legyen ideje? Hiába hívom el,valahogy sosincs ideje semmire már. Nagyon rosszul vagyok és úgy érzem elrontottam valamit,teljesen kihat a mindennapos tevékenységeimre is ez az érzés:(

16/f


2011. szept. 27. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned! Nyíltan kérdezz rá, hogy miért kerül, ha kerül, vagy mi a baja. Ezt csak így derítheted ki, mi csak találgathatunk, de annak se vége, se hossza, se értelme :D
2011. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha kérde,akkor csak félrebeszél!Sőt,felidegesítem,ami megint csak nem jó.ha hagyom, talán észrevesz....
2011. szept. 27. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
hát akkor ne keresd, ne foglalkozz vele. ha nem keres Téged, nem érdekled- szard le Te is és keress mást.
2011. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Időnként felüti a fejét:( és én utálom a bizonytalanságot és ez az!!!
2011. szept. 27. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős sztory, csak ellentétes változatban. Én ugyanigy voltam-vagyok egy sráccal.


De egyvalamit be kell vésnünk a fejünkbe kedves kérdező (és jómagam is): -A másik akkor nem hiv, HA NEM AKAR!-


Ilyen egyszerű ez, még akkor is, ha nehéz elfogadni. Ez van. Majd lesz olyan is, akivel minden jó:) Nyugi, nem hibáztál, légy optimista, és gondolj arra, mindennek oka van!

2011. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De te eleinte akartad őt???
2011. szept. 28. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe a csajt!


Nem méltó hozzád, te jobbat érdmelsz, olyat, aki megbecsüli a rendes fiúkat.


Ennek is valószínűleg a buta, bunkó mindenkit megkúrok macsók vagy a páwák kellenek.


Te jó arc vagy és ezért szar Rád.


Ez a ribi nem érdemel annyit, hogy te foglalkozz és időt meg a lelked szánd rá!!

2011. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi..!:(

Az a baj, hogy nem ribi. Vagyis akkor már inkább le**arom típus ami talán még rosszabb, mert ha csak ribi lenne könnyen elfelejteném..!

2011. okt. 7. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe..majd találsz jobbat..
2011. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!