Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezek után már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek után már nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

Harmadik randink volt a sráccal. Végre megcsókolt,nem egyszer, meg simogatott is. Aztán amikor elindultunk a lakásukról, meg se fogta a kezem, és amikor elköszönt, két puszit adott. és amikor kérdeztem miért, ezt mondta->Utcán? és nevetett

Azóta eltelt pár nap, és meg se említette a dolgot, meg semmit. És ez előtt a találkozó előtt kéjenc megjegyezései voltak...a szex-el meg ilyenekkel kapcsolatban. És most meg már 1 db célzás meg semmi se volt. Szóval már ez feltűnt. És esküszöm nem értem mi van....Most érdeklem én még? Vagy kész, ennyi volt?:S Tippek, mit tegyek? Nem értem miért viselkedik így:(


2011. szept. 22. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
reklám:
2011. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak ilyen gondjaim.

Elébb magamba bolondítottam, aztán elkezdtünk járni és aztán jött a csók. Szóval nálunk a csók volt hab a tortán. Megadtuk a módját... még élek megmarad mindkettőnknek az a pillanat.


Te meg eltékozoltad.

2011. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ő ezt a csókot és a többit hogy gondolta. Tök egyszerű, állj elé és kérdezd meg, hogy most akkor mi van. Jártok vagy sem..Amúgy ebből a megnyilvánulásból, hogy "utcán" nem érzem túl érettnek párkapcsolathoz...
2011. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kéjenc megjegyzéseket tette csak nagy volt a szája, de aztán lehet, hogy megijedt a saját érzéseitől. Én csak valami ilyesmire tudok gondolni. Mert ha már nem érdekelnéd, nem találkozna veled.
2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit tékozolt el? Te magadnál vagy???? :D
2011. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most ki megyek és szétdobom a pisit!! csúúúúússzz e e elcsúsztam a tyúkszaron.! nem vagyok robot
2011. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem se tékozoltam el. Ennek most itt volt az ideje...csak az utána lévő reakciókat nem értem. Amúgy 20 felett van...volt már komolyabb kapcsolata. És nekem azt mondták, h pl az előző barátnőjével se látták soha kézen fogva, meg csókolózni se...Nem értem én ezt.....Szerintem akkor már nem írkálna nekem, ha nem érdekelném...csak akkor mi ez?
2011. szept. 22. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
16:35-ös vagyok. Vannak ilyen pasik egyébként, akik nem szeretik kimutatni az érzéseiket a külvilág felé. Attól még érdekelheted. Talán az lenne a legjobb ha kerek-perec rákérdeznél, hogy komolyan érdekled-e, mert nem érted a viselkedését.
2011. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az lesz....mert ez kiakasztó...Főleg az, hogy akkor szóba se hozza, hogy akkor most mi van velünk. Köszönöm a válaszokat:):)
2011. szept. 22. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!