Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvagyok keseredve. Megismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok keseredve. Megismertem egy buszsofőrt, jól alakultak a dolgok? , de. (lent)

Figyelt kérdés
Tudtam hogy van barátnője és ő állította hogy túl féltékeny a csaj,ezért vége lesz vele. Aznap nagyon jól éreztük magunkat.Telefonszám csere megtörtént este felhívott amit nem tudtam mire vélni :) Másnap nem dolgozott ezért találkoztunk, és megcsókolt. Pénteken felhívtam hogy jól éreztem magam erre azt válaszolta,hogy ő is.Szombat,Vasárnap nem beszéltünk. Hétfő reggel 05.52 kor jött az üzenet hogy ne találkozzunk ne irjak neki , ne menjünk egy buszon mert neki van barátnője. Persze a végállomásnál lakok, így minden héten legalább 2x összefutok vele. Aznap is így volt. Egyszer csak rezzen a telefonom aznap, sms jött tőle. Kérdezte hogy miért akarok ennyire vele lenni. Elmondtam hogy mit érzek. Találkoztunk fél 5 kor és felvitt magához. Ott történtek dolgok...Másnap reggelé beáll a busszal kinyitja az első ajtót és beszélgetést kezdeményezett velem. Szerdán ismét az sms ne keressük egymást ne buszozzunk együtt. De én közben többet érzek iránta :S Lehet belőle még valami ?
2010. okt. 27. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bizonytalan a srác!Ne legyél erőszakos,mert azt nem szeretik a pasik!Amúgy én nem bíznék meg egy buszsofőrben,mert majdnem mindegyik csajozós típus.Rengeteg vonzó nővel találkoznak és nehezen tudnak ellenállni,főleg,hogy a nők ragadnak a helyes buszosokra!
2010. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rajtam kivül 2 barátnőmmel szokott beszélgetni meg még 2 csajjal. egyik bnőmet állitolag haza is vitte (ma mesélte a csaj)
2010. okt. 27. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tisztességes kapcsolatot szeretnél, akkor ne vele próbálkozz.

20/F

2010. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj :S
2010. okt. 28. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy mindig vele és nem tudhatod,hogy épp kinek csapja a szelet!
2010. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van barátnője is :S
2010. okt. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!