Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély rá h összejövünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá h összejövünk? :S Teljesen elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

14L,gólya a középiskolában.

Nálam idősebbekkel is jóba vagyok a suliban,bírnak engem mert szinte csak jó tulajdonságokkal rendelkezem.Van egy fiú akivel napi szinten beszélek msnen,nálam 2 évvel idősebb.Vannak közös spanok,így mindennap tudunk suliban is beszélgetni.Ez megy kb 1 hete. Egy bulin "ismertük meg egymást",akkor már puszival köszöntünk egymásnak.

Érzem h bejövök neki,vagyis néha nemtudom eldönteni mit is szeretne.Amikor köszön mindig megfog,megölel egy kicsit,mosolyog rám,néha előre köszön úgy h észre sem veszem. Nagyon aranyos fiú,önzetlen,kedves. Szeretnék tőle többet mint barátság,de félek kezdeményezni,mivel neki is vannak lányhaverjai akiket néha megölel,szórakozik velük,és ez kicsit néha zavar mert már nemtudom eldönteni neki ki jön be,kitől mit szeretne.

A hétvégén 2 buliba is megyünk,ahol valószínűleg találkozunk is mert úgy beszéltük meg.


Ha a bulin nem történik semmi,azaz se flört,se csók,semmi arra utaló jel h én bejövök neki és akar valamit,akkor már nincs értelme futnom utána?


Bocsi a regényért,köszi a válaszokat!:)


2010. okt. 13. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nő és busz után nem érdmes futni. Na ez igaz fiúba is. Am. jah. Ahogy leírtad kifejezetten nem az az érzelgős típus, aki azért nem csókol meg egy lányt az első adandó alkalommal, m fontos neki, és fél h elveszíti. Szóval ha nem történik semmi, akkor nem érdemes vele foglalkozni. De azért barátok még maradhattok.
2010. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sztem ne nagyon éld bele magad a dolgokba,mert csalódni fogsz.. :S ez a fiu tipikus csajozosnak néz mi már amennyit leírtál.. persze legyél vele kedves,de ha nemcsak rád mosolyog,flörtöl akkor egyértelmű h jobb lenne rendesebb srácot keresni.. :)
2010. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!