Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok szerint ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok szerint ilyenek a nem túl izmos pasik: Ha valaki nem él kokszon meg, tápkiegészítőn, akkor labdába se rúghat manapság?

Figyelt kérdés

1-2 órával ezelőtt megkértem, hogy linkeljenek képeket nem túl izmos pasikról.

Ilyeneket kaptam: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


stb. stb.


Ha ezek a nem túl izmos srácok, akkor szerintem igencsak eltorzultak a dolgok. Nem mondjátok már nekem, hogy ezek nem túl izmosak? Ezek többsége 0-24 órában a kondiban van, koxot tol, meg tápkiegészítők kilóit préseli le.


Az alkonyatból nyilatkozott a gyerek, hogy az utóbbi egy évben nagyon sokad dolgozott azért, hogy így nézzen ki, 15 kiló!! izmot pakolt magára. Tudjátok mit? Ez a gyerek annyi koxot tömött magába, amennyi belefért. Ha nagyon jó alkata van valakinek, és tényleg szuperjól táplálkozik, akkor természetes módon max 5-7 kiló izom mehet fel egy év alatt. 15< kiló izom egy év alatt az lehetetlen természetesen módon.


Persze az idősebb 30-40-es férfiak nézhetnek ki így, lehet mögöttük akár 15-20 év edzés is, habár a sztárok(jó pasik) 90%-a biztosan nem természetesen néz ki úgy ahogy.


Miért ez az etalon?


2011. aug. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

vagy megközelítésbe. az ilyen "mai lányok"-kal nem kell foglalkozni. én úgy vélem nyilvánvaló, hogy szerencsétleneknek van némi intelligencia hiányuk, és egy kis ferdeségük hála valamelyik valóshágshownak, vagy modernkori nyavalyának köszönhetően.

ilyen lányok általában egy testépítőnek (aki bizony keményen dolgozik, hogy elérje a kitűzött esztétikai szintet) is csak egy kalandra kellenek, aztán elküldik a süllyesztőbe. tapasztalom ezt így én, hisz ismerek pár testépítőt, kimondottan intelligens és korrekt felfogású embereket.

2011. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:

Hát szerintem ezek az emberek sportosak jó alkatúak de nem izmosak az izmos ember kb 70 cm 90 kg vagy 180 cm 105 kg nál van kb 7-10 % testzsír között minimum na izmosak

amúgy igen karban tartják magukat de az összes akit mutattál mind csak sportos messze van az izmostól

a lányokat amúgy is az arc izgatja meg hogy oylan ksi helyes legyen $ (fujjj)a nőketm eg a pozíciód.

ennyi. inkábbm enjél gyúrni meg sportolni

2011. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:

jaa és a gyerek az lakonyatból... nos őt szétretusálják a filmben ő is csak sportos. semmi több van kb 38-as karja.. meg a gyerek nem több 80 kilónál. ez elég kevés ha a tököli fiatalkorúak börtönébe be méz sok 15-16 éves kátszer olyan izmos. persze nekik jobb alkatuk is van

jába cigány genetika:)

2011. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:

[link]

na ez még izmosnak nevezhető. úgy ahogy.. de attól függ honan nézzük bizonyos tekintetben ez is csak szálkás kisfiú attól függ kikhez hasonlítjuk

sajna a mai fiatalok nem úgy néznek a testedzésre mint 20-25 évvel ezelőtt. nagy kár. és elég tragikus is mondhatni

2011. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Azért kérdező, mert a nők felszínesek. A pasi leginkább csak státusszimbólum nekik, hogy legyen kivel szelfizni a tükör előtt, kirakni Failbookra meg villantani a barátnők előtt...

A poén az hogy ezek többsége nem minőségi izom, hanem teleszart búvárruha.


"Nézz meg pár görög vagy római szobrot. Azok még férfiak voltak és nem picsogtak a gyakori kérdéseken, hogy nem ragad rájuk egy nő se és milyen szar, hogy a nők nem vonzódnak hozzájuk, mert hájas disznók vagy majd el fújja őket a szél."


Az lehet,de akkor még koksz se létezett.

2015. febr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!