Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok szerint ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok szerint ilyenek a nem túl izmos pasik: Ha valaki nem él kokszon meg, tápkiegészítőn, akkor labdába se rúghat manapság?

Figyelt kérdés

1-2 órával ezelőtt megkértem, hogy linkeljenek képeket nem túl izmos pasikról.

Ilyeneket kaptam: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


stb. stb.


Ha ezek a nem túl izmos srácok, akkor szerintem igencsak eltorzultak a dolgok. Nem mondjátok már nekem, hogy ezek nem túl izmosak? Ezek többsége 0-24 órában a kondiban van, koxot tol, meg tápkiegészítők kilóit préseli le.


Az alkonyatból nyilatkozott a gyerek, hogy az utóbbi egy évben nagyon sokad dolgozott azért, hogy így nézzen ki, 15 kiló!! izmot pakolt magára. Tudjátok mit? Ez a gyerek annyi koxot tömött magába, amennyi belefért. Ha nagyon jó alkata van valakinek, és tényleg szuperjól táplálkozik, akkor természetes módon max 5-7 kiló izom mehet fel egy év alatt. 15< kiló izom egy év alatt az lehetetlen természetesen módon.


Persze az idősebb 30-40-es férfiak nézhetnek ki így, lehet mögöttük akár 15-20 év edzés is, habár a sztárok(jó pasik) 90%-a biztosan nem természetesen néz ki úgy ahogy.


Miért ez az etalon?


2011. aug. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Jáááájjj, miért lenne lehetetlen? Étkezésen és a napi több órás edzésen múlik..., de szerintem téged nem lehet úgysem meggyőzni! :) Túl makacs vagy ahhoz?

Amúgy te sportolsz, gyúrsz vagy csak szimplán érdekel a téma?

2011. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

Na, napi több órás edzéssel, biztosan nem lesz ilyen.


Sportolok egyébként, de ez most ebből a szempontból mindegy.

2011. aug. 19. 13:06
 43/55 anonim ***** válasza:

ha rém értetted, nem vagyok (sajnos) hozzáértő, csupán érdekel a téma.

15 kiló tényleg soknak tűnik, de nem tiszta izomról van szó. oké, hogy nem tudom konkrétan kiről beszélünk, de amik lehetnek

-jó genetika

-és "ilyen" életmód. így 15 kiló hízás (nem izmosodás!!) lehet egy év alatt, ha valaki erre áll rá.

koxról (gyógyszerekről) színészek esetében szerintem nincsen szó, egyrészt, az brutálisabb eredményt hozna 1 év alatt is, másrészt annak vagy rendesen neki kell állni, vagy nem is foglalkozni vele, egy színész meg nem fog teljes lendülettel belevágni ilyen mélyen a dolgokba.

tápkieggel meg gyors felszívódású tápanyagokkal láthatod el a tested, ez valóban számít ha tömegelsz.

2011. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 De Puta Madre ***** válasza:
Kivétel ez alól Stallone, akit növivel kaptak el...:)
2011. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

szerintem olvass utána, mielőtt mást akarnál meggyőzni a fejedbe bevett hülyeségekkel! Mellesleg akivel pedálozol, ő előtte sportolt! De legalább néznél utána a dolgoknak!

Azért kérdeztem, hogy sportolsz-e valamit, mert akkor értened kellene legalább minimálisan is a dolgokhoz!

2011. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
sportolok. ezért mondtam, hogy 15 kilósok. Ha annak a nagy része izom.
2011. aug. 19. 13:25
 47/55 anonim ***** válasza:
43%

Én azt hiszem értem a kérdező felháborodását: érdekelte, hogy a lányok kit, mit tartanak "nem túl izmos" pasinak..

Erre kap egy Brad Pit képet - akiről köztudomású, h. bizony kemény meló van a kockás has mögött, meg pár másikat, amelynek 48cm-s kar-átmérője van...


Tény, hogy úgymond "nem túl izmosak" - de mihez képest...??? :-o


Egy Flex Wehlerhez, Cutlerhez, Shawn Ray, Coleman-hoz képest lehet hogy abszolút nem izmosak, de azért lássuk be, egy átlag, normális férfihoz (pláne a Mo.-i, többségében 12/24 órában robotoló) férfiakhoz mérten bizony ezek enyhén kigyúrtak... :-/


Elszaladtak az arányok... ahogy a nők rinyálnak, hogy a férfiak csak a nagymellű, hosszú hajú,max. 46kg-os, min. 180cm-es ribancokkal állnak szóba, úgy a lányok is csak a min. 50-es karú, 180-as mellkasú, 32cm-es n*ggerf*szú, 6milliárdos bankszámlájú "nem túl izmos" pasikkal... :-/


Utána meg megy a Gyakori Kérdéseken a sírás-rívás a párkapcsolatok milyenségéről... :-/

2011. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

fura, nekem miért vannak normális nő ismerőseim? és miért csak néhány "olyat" ismerek? (akre írtad mi kell neki)

hmm hmm.. lehet a valóságban nem olyan rossz a helyzet, csak hajlamos az ember rosszabbnak látni a dolgokat, mint amilyenek. de lehet tévedek, és úgymond szerencsés vagyok.

2011. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

@13:26: Tökéletesen megfogalmaztad a problémát.


Aczél: Nézd végig a témakört. Mindenhol ilyeneket linkelnek be, mintha minden hétköznapi srác ilyen lenne. Nem értem...

2011. aug. 19. 13:36
 50/55 anonim ***** válasza:
teljesen más értelmezésbe csúsztunk át.
2011. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!