Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok szerint ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok szerint ilyenek a nem túl izmos pasik: Ha valaki nem él kokszon meg, tápkiegészítőn, akkor labdába se rúghat manapság?

Figyelt kérdés

1-2 órával ezelőtt megkértem, hogy linkeljenek képeket nem túl izmos pasikról.

Ilyeneket kaptam: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


stb. stb.


Ha ezek a nem túl izmos srácok, akkor szerintem igencsak eltorzultak a dolgok. Nem mondjátok már nekem, hogy ezek nem túl izmosak? Ezek többsége 0-24 órában a kondiban van, koxot tol, meg tápkiegészítők kilóit préseli le.


Az alkonyatból nyilatkozott a gyerek, hogy az utóbbi egy évben nagyon sokad dolgozott azért, hogy így nézzen ki, 15 kiló!! izmot pakolt magára. Tudjátok mit? Ez a gyerek annyi koxot tömött magába, amennyi belefért. Ha nagyon jó alkata van valakinek, és tényleg szuperjól táplálkozik, akkor természetes módon max 5-7 kiló izom mehet fel egy év alatt. 15< kiló izom egy év alatt az lehetetlen természetesen módon.


Persze az idősebb 30-40-es férfiak nézhetnek ki így, lehet mögöttük akár 15-20 év edzés is, habár a sztárok(jó pasik) 90%-a biztosan nem természetesen néz ki úgy ahogy.


Miért ez az etalon?


2011. aug. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
"naponta ment le 2 órát gyúrni" Akkor nem csodálom, hogy nem látszott rajta semmi.
2011. aug. 19. 12:02
 12/55 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt azt gondolni egy izmosabb férfiról, hogy telenyomja magát minden sz.rral, csak mert jobb a teste mint a tiéd. Ez ugyanolyan hozzáállás, mint a kövér lányoknál, akik minden vékonyabb lányról azt hiszik hányatják magukat.. csak mert nem olyan dagadt állatok, mint ők. Mások vagyunk, mindenkinek más a testfelépítése... Ami az egyiknek csak hosszú évek munkájával érhető el, másnak elég rá akár csak fél év is (szerek nélkül).
2011. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 komasa ***** válasza:
A nem túl izmos alatt szerintem azt értik, hogy nem túl nagyok az izmok, és nem azt, hogy nem kidogozottak.
2011. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagy hülyeség már, bocs. 15-20 kiló izmot felkapni alig egy év alatt nem lehet.
2011. aug. 19. 12:03
 15/55 A kérdező kommentje:
utolsó előtti sry.
2011. aug. 19. 12:03
 16/55 De Puta Madre ***** válasza:
Kurv@nagy fogalomzavarod van. Úgy beszélsz, mint aki ért a testépítéshez, közben meg fingod sincs az egészről. 20 év?? :) Vicc..
2011. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Milyen húsz év ember? Azt mondtam, hogy annál a korosztálynál azért nem szólok egy szót se, mert az simán lehetséges. 5 év alatt is meg lehet komolyan változni, de 1 év alatt képtelenség (ilyen mértékben).
2011. aug. 19. 12:08
 18/55 anonim ***** válasza:
ezt már nagyon unom..
2011. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 De Puta Madre ***** válasza:
Különben a cikkben 14 kiló van, hogy pontosak legyünk, te 15-ről beszélsz, most meg már 15-20ról. Lehet, hogy 20-25 kilót szedett fel???
2011. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 cynic ***** válasza:

"Utolsó, ez nagy hülyeség már, bocs. 15-20 kiló izmot felkapni alig egy év alatt nem lehet."


Arnold saját bevallása szerint az első két évében olyan gyorsan fejlődött, h pl minden hónapban nőtt egy-két centit a karja - 19 évesen már ötven fölött volt. Nyilván ehhez kivételes genetika is kell, de én ettől függetlenül nem tennék ilyen kijelentést.

2011. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!