Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok szerint ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok szerint ilyenek a nem túl izmos pasik: Ha valaki nem él kokszon meg, tápkiegészítőn, akkor labdába se rúghat manapság?

Figyelt kérdés

1-2 órával ezelőtt megkértem, hogy linkeljenek képeket nem túl izmos pasikról.

Ilyeneket kaptam: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


stb. stb.


Ha ezek a nem túl izmos srácok, akkor szerintem igencsak eltorzultak a dolgok. Nem mondjátok már nekem, hogy ezek nem túl izmosak? Ezek többsége 0-24 órában a kondiban van, koxot tol, meg tápkiegészítők kilóit préseli le.


Az alkonyatból nyilatkozott a gyerek, hogy az utóbbi egy évben nagyon sokad dolgozott azért, hogy így nézzen ki, 15 kiló!! izmot pakolt magára. Tudjátok mit? Ez a gyerek annyi koxot tömött magába, amennyi belefért. Ha nagyon jó alkata van valakinek, és tényleg szuperjól táplálkozik, akkor természetes módon max 5-7 kiló izom mehet fel egy év alatt. 15< kiló izom egy év alatt az lehetetlen természetesen módon.


Persze az idősebb 30-40-es férfiak nézhetnek ki így, lehet mögöttük akár 15-20 év edzés is, habár a sztárok(jó pasik) 90%-a biztosan nem természetesen néz ki úgy ahogy.


Miért ez az etalon?


2011. aug. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Nagyon kis gáz vagy!

Mi a francnak foglalkozol mással, hogy hogy rontja el az egészségét mindenféle tömegnövelő szerekkel, az legyen neked a lényeg, hogy Te ne szeded és kész!

Ha a csajoknak meg ez tetszik, hát az ő dolguk, ők sem akadnak azon ki, hogy neked a sportos, molett, sovány, szőke stb... lányok tetszenek!

Ha itt Magyarországon mindenki magával foglalkozna többet nem pedig mással, akkor talán többre jutna! :S

2011. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Figyelj, én konkrétan letojom, ki mivel cseszi el az egészségét. Csak arra voltam kíváncsi, hogy miért mondják a csajok erre, hogy nem túl izmos. Amikor egy normálisan edző és táplálkozó ember, ezt ennyi idősen szinte képtelenség, hogy elérje.
2011. aug. 19. 12:45
 33/55 anonim ***** válasza:

8 kiló zsírt, maradék esetleg izom 14 (15)kg-ból.

"Ha ezek a nem túl izmos srácok, akkor szerintem igencsak eltorzultak a dolgok. Nem mondjátok már nekem, hogy ezek nem túl izmosak? Ezek többsége 0-24 órában a kondiban van, koxot tol, meg tápkiegészítők kilóit préseli le."


ezzel viszont én sem értek egyet. még sima sporttal is el lehet érni hasonló testalkatot, a linkelt képekhez nem kell kox meg kurv.a nagy teljesítmény. tehát ők tényleg csak korrektek, mondhatni nem vékonyak. utolsó meg jah, már izmosabb.

2011. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Nah, végre egy hozzáértő ember is itt van. Tehát akkor ez a 15 kiló, amit nyilatkozik ez megoldható? Nem izom az egész?
2011. aug. 19. 12:52
 35/55 A kérdező kommentje:
De nem gyors ez egy év alatt?
2011. aug. 19. 12:52
 36/55 thewhiteman válasza:
14-15kiló,de azt nem mdotna,hogy izomból...... nekem is volt amikor 10 kiló jött rám 4 hónap alatt,pedig nem toltam semmit,de annak úgy a 60-70% zsír volt:)
2011. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Egy body builderhez képest értették(szerintem)!

Ha jól láttam a képek között volt Zac Efron is, hát mondjuk izmos meg minden de mondjuk..., van egy ismerősöm, aki kiskora óta úszik versenyszerűen , most asszem 25 éves és szín izom! És nem szed semmi olyan dolgot..., szóval sporttal is el lehet érni szép eredményeket!

2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Nem mondta persze, de azért szerintem a képeken igencsak látszik....
2011. aug. 19. 12:58
 39/55 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy lehetetlen, hanem azt, hogy ilyen iszonyat gyorsan lehetetlen. Mert oké oké, aki mögött van 10 éves sport múlt az rendben van, de ez a srác 1 év alatt felszedte, ami igencsak gyanús.
2011. aug. 19. 13:00
 40/55 thewhiteman válasza:
ha rendesen kajálsz miért lenne gyanús?1év múlva én is 15el több leszek,fogadjunk?persze cuccolás nélkül,mert nem 15kiló izom elsz hanem mondjuk 8izom és 7 zsír.de ha nem is 15-öt akkor 10et biztos
2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!