Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok szerint ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok szerint ilyenek a nem túl izmos pasik: Ha valaki nem él kokszon meg, tápkiegészítőn, akkor labdába se rúghat manapság?

Figyelt kérdés

1-2 órával ezelőtt megkértem, hogy linkeljenek képeket nem túl izmos pasikról.

Ilyeneket kaptam: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


stb. stb.


Ha ezek a nem túl izmos srácok, akkor szerintem igencsak eltorzultak a dolgok. Nem mondjátok már nekem, hogy ezek nem túl izmosak? Ezek többsége 0-24 órában a kondiban van, koxot tol, meg tápkiegészítők kilóit préseli le.


Az alkonyatból nyilatkozott a gyerek, hogy az utóbbi egy évben nagyon sokad dolgozott azért, hogy így nézzen ki, 15 kiló!! izmot pakolt magára. Tudjátok mit? Ez a gyerek annyi koxot tömött magába, amennyi belefért. Ha nagyon jó alkata van valakinek, és tényleg szuperjól táplálkozik, akkor természetes módon max 5-7 kiló izom mehet fel egy év alatt. 15< kiló izom egy év alatt az lehetetlen természetesen módon.


Persze az idősebb 30-40-es férfiak nézhetnek ki így, lehet mögöttük akár 15-20 év edzés is, habár a sztárok(jó pasik) 90%-a biztosan nem természetesen néz ki úgy ahogy.


Miért ez az etalon?


2011. aug. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Nagyon kis szánalmas vagy :D Felesleges volt ide kiírnod a kérdésed, ha te a fejedbe vetted, h ez gáz mert nem természetes és akinek ilyen van az szed vmit stbstb. Bármit mondunk, te úgyis ágálsz ellene. Sajnállak, mert gondolom hogyan nézhetsz ki.
2011. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 De Puta Madre ***** válasza:
Évi 5-7 kiló, amiről beszélsz, az nem a max. Havi 1 kilót fel lehet szedni izomban, és ők milliókat keresnek egy filmmel, ha nem tetszik a közönségnek, amit lát, nem hívják legközelebb. Persze hogy mindent belead, és kajál 2 óránként. Ezért fizetik..
2011. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
És nem azht eszi,amit te eszel anyuci fizetéséből..
2011. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
37%

Hát gyerek, te sik hülye vagy. AMiket belinkeltél még izmosnak sem mondanám. Szálkásas és jó a genetikájuk, egyik se tömi magába a kokszot. A táplálékkiegészitőkről meg látom gőzöd nincs.


[link]

Ő itt testépitő és az egész világ tudja, hogy kokszol. Ugye van különbség Bred Pit és közte? Vagy 3o kg izom.


Amúgy igazad van normál körülmények között egy normál ember( hangsúlyozom: normál), koksz nélkül egy év alatt felszedhet 5-7 kiló izmot. Viszont az Alkonyatos gyereket nem igazán sorolnám ebbe a kategóriába. Miért? Mert van pénze és megteheti, hogy csak erre koncentrál, plusz lehet rohadt jó a genetikája. Egy átlag embernek dolgoznia kell mint egy állat, stresszelnie magát, hogy hogy keresi meg a kajára valót, plusz még millió dolog, ami hátráltatja a fejlődését. A gyerek meg leedz, hazamegy és pihenhet egész nap, mert se gondja se baja. Persze ehhez azt is kellene tudd, hogy nem attól leszel izmos, hogy te szorgalmasan nézegeted a súlyokat a teremben, hanem megfelelú táplálkozás és főként rengeteg pihenés, regenerálódás kell mindehez. :)


Szóval hülyegyerek ahelyet, hogy irigykedsz ezekre az emberekre, mert jól néznek ki és több csajuk van, mint amennyit te elképzelni sem tudsz, inkább menj le a terembe és kóstolj bele a vasakba. Mert rinyálással csak giliszta leszel, izmos sose. És hadd ne mondjammelyikre buknak inkább a csajok. :)

Amúgy de ez a természetes alkat és nem a pálcika meg a zsirdisznó külső. Nézz meg pár görög vagy római szobrot. Azok még férfiak voltak és nem picsogtak a gyakori kérdéseken, hogy nem ragad rájuk egy nő se és milyen szar, hogy a nők nem vonzódnak hozzájuk, mert hájas disznók vagy majd el fújja őket a szél.

2011. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 De Puta Madre ***** válasza:

cynic!!

Persze, hogy nem lehet... ez nem az én véleményem, hanem ha olvastad a cikket, amiben az alkonyatos gyerek nyilatkozik, 14-ről van szó. A kérdező a kérdés kiírásakor 15-öt ír, az előbb meg már 15-20-at. Erre írtam, hogy lassan már 20-25ről beszél.. Kicsit felszaporodott a szám..

2011. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Most nem pont csak arra a cikkre gondoltam. Amit én néztem abban 15 kg-ot ír, de olvastam már olyat (másik ember), hogy vagy 20 kilót felszedett. KÉPTELENSÉG.
2011. aug. 19. 12:21
 27/55 anonim ***** válasza:

Kérdező,most már éget a kíváncsiság?Pár adatot elárulhatnál magadról..

Pl.:korod,nemed,testsúlyod,hány éve edzel,híztál már tőle?,szoktál lábazni?,láttál már súlyzót?-hozzáértél-e már?hülye-e vagy?

2011. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi az a 15-20 kiló izom te ultranyomorék? Ezeken összesen ha van 20 kiló izom.
2011. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
kíváncsiság után !..
2011. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, cseszd meg, hogy Ő nyilatkozza, hogy 14-15 kilót szedett fel 1 év alatt. Ezért mondom, hogy képtelenség.
2011. aug. 19. 12:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!