Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nagyon magasak lennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon magasak lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

lehet hogy marhára unjátok már hogy mindenhol őket nyomatom és mindenhová ezt írom de most tényleg..?

[link]


mert én úgy gondolom külsőleg egyáltalán nem nagyon az elvárásaim, és belsőleg meg ezek ilyen alap-dolgok..

persze ezek csak a " tökéletes pasi" normák.. nem azt jelenti hogy csak ezek tetszenek... az a fajta vagyok aki még ennek az ellenkezőjébe is bele tud esni


2011. aug. 17. 21:54
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
hogyhogy művész? de lehet művész, sőt, de azért valamennyire legyen humorérzéke!! mert magam is állandóan nevetek, gondolom ezért..
2011. aug. 18. 17:21
 32/36 anonim ***** válasza:

8:35

De megtudnálak attól nevettetni!

Addig verlek amíg nem nevetsz! :)

2011. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 BlackSword ***** válasza:
És mégis mi köze van a festetlen hajnak a humorérzékhez???
2011. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
semmi köze nincs, ki mondta hogy van?
2011. aug. 18. 18:17
 35/36 BlackSword ***** válasza:

Tőled idézek:

"hogyhogy művész? de lehet művész, sőt, de azért valamennyire legyen humorérzéke!!"

2011. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

én ugye akérdésbe írtam hogy legyen humorérzéke.. te kérdzed hogy miért kell a humor? nem lehet a pasi művész?

mondom legyen művész de legyen humorérzéke


amúgy te utaltál rá hogy a művészeknek nincs humorérzékük

2011. aug. 18. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!