Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nagyon magasak lennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon magasak lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

lehet hogy marhára unjátok már hogy mindenhol őket nyomatom és mindenhová ezt írom de most tényleg..?

[link]


mert én úgy gondolom külsőleg egyáltalán nem nagyon az elvárásaim, és belsőleg meg ezek ilyen alap-dolgok..

persze ezek csak a " tökéletes pasi" normák.. nem azt jelenti hogy csak ezek tetszenek... az a fajta vagyok aki még ennek az ellenkezőjébe is bele tud esni


2011. aug. 17. 21:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"ja amúgy ne "elvárásnak" vegyétek, hogy ezek aztán mindenképpen legyenek meg, és ELVÁROM.. neem!! csak úgy szerintem ilyen egy tökéletes pasi"


Innentől kezdve értelmét vesztette a kérdésed...

2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Na akkor csak hogy tudd, egy még korántsem tökéletes nő például ott kezdődik, hogy TUD FŐZNI... Nem mirelitet melegíteni, hanem FŐZNI. Csak úgy nézz körül a lányok között, hogy vajon hányan tudnak? OK, tudom, te még fiatal vagy hozzá...


És még milyen messze vagyunk a tökéletes nőtől! :-D

Belső és külső tulajdonságokban egyaránt.


Képzeld el, ha a pasik mindegyike csak az éppen aktuális ideált akarná, szerintem rohadtul egyedül maradnátok...


Pedro

2011. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
ma este kidolgozom hogy milyen a tökéletes nő, holnap valószínűleg megkérdezem hoyg "igaz-e" és majd megpróbálok olyan lenni mint amiket leírtam!:D
2011. aug. 17. 22:45
 24/36 anonim válasza:
szerintem felejtsd el ezt a "listát" sose tudhatod előre hogy milyen fiúba szeretsz bele...:/ énis így voltam az elején hogy csak olyan kell aki nem cigizik nem issza el az eszét meg az ilyen nagyon káros cuccok aztán jött egy srác és mintha sose léteztek volna kikötéseim.:$$ pedig nem egy olyan fiúról beszélünk aki olyan álompasi kategótiába tartozik.:))
2011. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
hát ahoz képest h fiatal vagy kb 13,14 éves, nemvolt pasid ahoz képest nagyon nagyok az elvárásaid...látni h még nemvoltál igazán szerelmes valakibe. Majd rájössz h nem is annyira fontos h valaki a tökéletes kategóriába tartozzon. Üdv Tomi x :)
2011. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ne a tökéletes nő modellt dolgozd ki, hanem azt, ami te vagy!!! Vagy tökéletes nő = saját magad?

Azzal legyél tisztába, aki te vagy, mert mindenki a tökéleteset akarja, persze, ezzel semmi kifogásom, de ezt most ne vedd magadra, egy átlagosnál rosszabb nő is csak a tökéletes pasit keresi, és siránkoznak utána, hogy nem értik miért nincs senki. Aki meg kb egy szinten van vele, azt meg elküldi, hogy neki nem jön be. Meg aki normális, mindig azok vannak elküldve, az ilyen hülye elvárások miatt, hogy "rossz" legyen. Amúgy ha már itt tartunk, van egyáltalán olyan pasi, aki pl. romantikus, rossz és kedves együtt?

Szóval lenne miken gondolkodnod, de nem csak neked.

2011. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Nagyok az elvárásaid!

Én pl. nem vagyok se humoros se romantikus..

2011. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
nekem mondjuk az hogy meg tudjon nevettetni az nagyon fontos..talán az egyik legfontosabb.. lehet hogy valakibe bele se tudok igazán szeretni aki nem "vicces"
2011. aug. 18. 13:47
 29/36 BlackSword ***** válasza:
Miért, és egy férfi nem lehet művész???
2011. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Várjuk a listát, hogy te mit tudnál a kapcsolba tenni. :)
2011. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!