Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nagyon magasak lennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon magasak lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

lehet hogy marhára unjátok már hogy mindenhol őket nyomatom és mindenhová ezt írom de most tényleg..?

[link]


mert én úgy gondolom külsőleg egyáltalán nem nagyon az elvárásaim, és belsőleg meg ezek ilyen alap-dolgok..

persze ezek csak a " tökéletes pasi" normák.. nem azt jelenti hogy csak ezek tetszenek... az a fajta vagyok aki még ennek az ellenkezőjébe is bele tud esni


2011. aug. 17. 21:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
ezek a belsőtulajdonságok majdnem minden egyes pasiban benne van, csak ahhoz kell egy olyan lány is, aki ezeket felszínre tudja hozni.
2011. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

És te mit adsz ezért cserébe? Marha jó, hogy ha valaki összegyűjti, hogy ő kit szeretné, de most légyszives, szeretném ha egy ugyan ilyen összesítést csinálnál, csak az szerepeljen rajta, hogy ÉN ezeket nyújtom. Kiváncsian várom.

Egy pasi.

2011. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon magasak. Aki megfelel az elvárásaidnak - annak olyan elvárásai vannak, amelyeknek te nem felelsz meg. És innen kezdve patthelyzet van.


Régen rossz, ha eleve "elvárásokat" fogalmazol meg. Az emberek (főleg a fiatalabbak) alakíthatóak, és bizony erősen helyzetfüggő, hogy melyik tulajdonságuk éppen mennyire dominál, vagy éppen háttérbe szorul. Ugyanaz a pasi adott körülmények között sziporkázik, és ontja magából a jókedvet, vagy éppen az észt, máskor meg a szavát sem tudod venni, mintha megkukult volna.


Na most ilyenkor hogyan is döntöd el, hogy megfelel-e az elvárásaidnak?


És még mit vársz tőle, türelmes is legyen? Ha esetleg neked van rossz napod, és nem tudod "hozni a formádat", akkor persze ezt nézze el neked, és ne ebből ítéljen?


Lányok, nem ártana legalább ugyanannyi ÖNKRITIKÁVAL hozzáállni a pasiválogatáshoz, mint amennyi elvárással szoktátok ezt tenni!


Pedro

2011. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
hát szerintem igazán ezt csak más tudja megmondani, aki ismer.. hogy milyennek lát, milyen vagyok..
2011. aug. 17. 22:05
 5/36 anonim ***** válasza:

ma 22:05

Úgy látszik, mind a ketten ugyan arra gondoltunk, legalább nem vagyok egyedül ezzel kapcsolatban. Teljesen egyetértek azzal amit írtál...

2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

NEM, ezt saját magadnak is tudnod kell. Hogy akarsz úgy valakit, ha saját magaddal se vagy tisztában? És még jössz az elvárásaiddal, közben fogalmad sincs, hogy te mennyit tudnál vagy mit tudnál beletenni egy kapcsolatba.

Remélem érted.

2011. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
ja amúgy ne "elvárásnak" vegyétek, hogy ezek aztán mindenképpen legyenek meg, és ELVÁROM.. neem!! csak úgy szerintem ilyen egy tökéletes pasi
2011. aug. 17. 22:08
 8/36 anonim ***** válasza:
légyszives küldjél nekem egy képet.
2011. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
hát még nem volt barátom szóval nem tudom milyen lennék egy kapcsolatban..
2011. aug. 17. 22:09
 10/36 A kérdező kommentje:
nem küldök :)
2011. aug. 17. 22:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!