Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szabadulhatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatok meg ezektől a kényszergondolatoktól? Vagy nagy elvárásaim lennének?

Figyelt kérdés

pl. hogy a kiszemeltem már többször leszopott egy srácot, vagy hogy már többen megdugták, vagy hogy annyiszor volt része anális szexben, hogy lehet hogy néha nem tudja visszatartani a székletét.

esetleg vadidegenekkel szexelt stb.

mert sajnos nagyon sok ilyen lány van, és nem tudhatom hogy az milyen, akivel éppen együtt lennék!


vagy nagy elvárásaim lennének?


2010. jún. 13. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy elvárásaid, de ez kicsit beteges. Üldözési mánia?
2010. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy. A legjobb csajok azok, akiken már átment mindenki. Egyrészt vérprofik az ágyban, másrészt már kiélték magukat, nagyon odaadóak, ha szeretik őket. És tudod, nem szappan ez, nem fogy el, ha dörzsölik.
2010. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de nekem nem kell használt/totálkáros autó
2010. jún. 13. 17:20
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Elárulok egy titkot (mint olyan, akinek már volt jópár barátnője, a szűztől a szétb@szottig): a nő nem autó. Tudod ő egy emberi lény, és emberi kapcsolat fűz hozzá. Mármint téged nem hiszem, de mást igen. Szánalmas vagy.
2010. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te vagy a szánalmas.
2010. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy nem tudnád odaadni teljes mértékben a szívedet olyannak, akit már mindenki megkapott de ha megtalálod azt a lányt akit igazán szeretsz, nem ezen fog járni az eszed, mert rájössz hogy ami a múltban történt már nem számít. Nem tudhatod hogy mennyire változott meg egy könnyű erkölcsű lány az idők során. Sokkal érettebb minden téren mint a kis szüzikék. Ha meg komoly kapcsolatba kezd veled valaki akkor már biztos nem akarja folytatni a régi életvitelét. Sajnos manapság majdnem minden nő könnyűvérű, meg kell ezzel barátkoznod.
2010. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem és én találtam egy olyan lányt aki nemilyen,ritka,de hidd el van,lehet ott van melletted csak megkell találnod:D
2010. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

egyedül ülök a szobában úgyhogy biztos nincs mellettem.

meg amilyen a szerencsém én biztos nem találok olyat

2010. jún. 15. 14:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen lány a szimpla prosti. Egyébként ilyenkor az is jusson eszedbe, hogy nagyobb eséllyel van valami lappangó nemibetegsége, ami aztán rajtad csattan.

Lehet, hogy jó az ágyban, mert van tapasztalata. De komolyan ennek kell a fő célnak lennie?

2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én nem ilyen lányt akarok, félreértettél?
2010. jún. 15. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!