Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szabadulhatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatok meg ezektől a kényszergondolatoktól? Vagy nagy elvárásaim lennének?

Figyelt kérdés

pl. hogy a kiszemeltem már többször leszopott egy srácot, vagy hogy már többen megdugták, vagy hogy annyiszor volt része anális szexben, hogy lehet hogy néha nem tudja visszatartani a székletét.

esetleg vadidegenekkel szexelt stb.

mert sajnos nagyon sok ilyen lány van, és nem tudhatom hogy az milyen, akivel éppen együtt lennék!


vagy nagy elvárásaim lennének?


2010. jún. 13. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező olyan lányra gondolt, akin nem ment át a fél város...:)

Hidd el, sok ilyen lány van, csak ők visszahúzódóbbak, és ezáltal sokkal kevesebben veszik őket észre és nehezebben is ismerkednek.:)

Én is hasonló vagyok, még nem volt soha barátom, és ebben a kategóriában olvastam egy kérdést, hogy ki az, aki 19 éves, és még nem volt senkije.

Ott nagyon sokan írtak, még 21 éves lányok is.

Tehát nem minden lány kiélt.:)

2010. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

azt a kérdést én is olvastam, sőt én írtam az a hozzászólást, hogy szerintem csak túl válogatósak.

egyébként a rendes lányok láthatatlanná tudnak válni? :)

2010. jún. 15. 15:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Megint én!

Te írtad Leonardo Dicaprio-t is?:D

Arra én válaszoltam!:D

2010. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És igen, sokkal könnyebb láthatatlannak lenniük, szerintem.:)
2010. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a láthatatlan dolog nem igaz.

Mert én sem vagyok ilyen.

Eljárok szórakozni is a barátaimmal, ismerkedni is szeretek.

Mégsem hagytam, hogy a fél város végig menjen rajtam.

Volt egy srác aki nagyon szimpatikus volt, de 3 hónap után megszakadt a kapcsolat, mert azt mondta, ő nem tud ennyit várni egy lányra.

Nekem pedig időre van szükségem, hogy megismerjem az illetőt ennyi.

Így nekem sem volt még egy komoly kapcsolatom sem (annak ellenére, hogy lehetett volna bőven), mégis itt vagyok, élek, s fogok is.

Ha egyedül, egyedül... de nem leszek ribanc!

2010. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!