Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nagyon magasak lennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon magasak lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

lehet hogy marhára unjátok már hogy mindenhol őket nyomatom és mindenhová ezt írom de most tényleg..?

[link]


mert én úgy gondolom külsőleg egyáltalán nem nagyon az elvárásaim, és belsőleg meg ezek ilyen alap-dolgok..

persze ezek csak a " tökéletes pasi" normák.. nem azt jelenti hogy csak ezek tetszenek... az a fajta vagyok aki még ennek az ellenkezőjébe is bele tud esni


2011. aug. 17. 21:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Amúgy saját magad használtad ezt a szót, hogy elvárás.
2011. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
és hány pasit küldtél el ezidáig, azzal az indokkal, hogy "nem felel meg"?
2011. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
egyet sem mert nem próbálkoztak...de ne vegyétek ezt olyan szigorúan..cask nem tudom..unatkoztam
2011. aug. 17. 22:13
 14/36 anonim ***** válasza:
Gondolom nem fiatal vagy már, mert azért a képeken se túl fiatal férfiak vannak, ha jól megnézed. Most biztos műveletlennek tűnök, hogy nem tudom az álompasi nevét, de a bal alsó pl. van vagy 40 éves már. Csak attól hogy sztár, meg fotós csinált róla egy jó képet, meg jól kiphotoshopolták, könnyen sztárrá lehet tenni valakit...
2011. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

És te képes lennél most egy kapcsolatra?

Tudod, a kapcsolat nem csak arról szól, hogy te kapsz...

2011. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
neem nem, fiatal vagyok..
2011. aug. 17. 22:15
 17/36 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 BlackSword ***** válasza:
Neked mi bajod van a festett hajú pasikkal??? Nem mind búza, vagy emógechi...
2011. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nah mindegy, nem húzom tovább az időmet, remélem arra jó volt ez a pár sor, ha van egy kis eszed, akkor átgondolod a helyzetet. Ezt amúgy mindenképp gyűjtsd össze, hogy te milyen is vagy, és mit tudnál a másiknak - másikért nyújtani. Hidd el, tanulságos!

Minden jót!

2011. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
az hogy egy pasi ne fesse a haját milyen az már, szerintem nem férfihez illő!!
2011. aug. 17. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!