Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a műkörömől?

Figyelt kérdés
ha tetszik, mért?ha nem, mért nem?
2011. aug. 14. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretnék

78/f

2011. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, igazán nőis tud lenni tőle egy nő, csak egy kicsit félek, hogy megkarmoltok vele. :D
2011. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, igazán nőies tud lenni tőle egy nő, csak egy kicsit félek, hogy megkarmoltok vele. :D
2011. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi bajom. Semleges érzést vált ki belőlem. Úgy a jó, ha természetes. Ahogy nem szeretem a barátnőmön a körömfestéket se, úgy a műkörmöt se. De ha neki jól esik, akkor hordja, engem hidegen hagy és tud róla.
2011. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem szexy
2011. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van egy kevés, akinek jól áll, de a többségnek nem!
2011. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 twinky ***** válasza:

Egyszer volt, de a sracok elhuzodtak mellolem, raadasul sz.ras utan felsertettem vele a s.ggem. Nekem nem jon be.


23/F

2011. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mimano ***** válasza:
Nem szeretem.
2011. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
télleg erről jut eszembe, vki tud egy jó körömpörkölt receptet?
2011. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be, fesse a körmét ha jól esik, mert az szexi h eltalálja a színt, de a műköröm természetellenes, tehát szerintem nem az igazi... az egyetlen dolog amiért (szerintem) érdemes műkörmöt használni,az az ha az ember körme túl gyenge, és nem tudja akkorára növeszteni mint szeretné... de akkor is csak szolidan
2011. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!