Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk mi okbol kerultok irtora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mi okbol kerultok irtora egy lanyt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ismerosom. Fel nem tudom fogni mi van vele? Valami riaszto szamara bennem vagy mi a baj? Ha felmegyek Fb-ra altalaban mindig lelep pedig nem is irok ra. A multkor egy csapatba kerultunk s veletlenul kettesbe hagytak mindek 2-3 percre s azonnal menekult volna. Ha ranezek azonnal elkapja a tekintetet. Soha nem mer ramnezni. Mar kisse en erzem kinosnak. Semmi olyan okot nem adtam hogy igy csinaljon. Ti milyen eseteben teszite ezt egy lannyal???

Elore is oszi:D


2011. nov. 4. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gazul nez ki.
2011. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jófajta ***** válasza:
Ha Ronda mint a bűn
2011. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sztbali ***** válasza:
Ha nem akar vele ketteseben lenni. Fél valamitől.
2011. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én általában akkor szoktam valakit kerülni, ha valamilyen tulajdonságát taszítónak tartom.

De lehet, hogy jelen esetben csak te reagálod túl a dolgokat. Valószínű, hogy bejössz neki, csak nem meri felvállalni, mert nagyon félénk. Próbálj nyitni felé, kezdeményezni. Hozd fel, hogy menjetek suli/munka után cukrászdába, kávézni, vagy moziba. Nem muszáj kettesben, hívhattok közös barátokat, osztálytársakat is. Lehet, hogy ha megismer, vagy egy más közegben másképp fog viszonyulni hozzád

2011. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha büdös, vagy ha szarul néz ki.
2011. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Nem vagyok sem ronda, sem budos:D:D

A 93%-os: lehet van valami amit mondasz mert eszrevettem hogy bizonyos szemelyek jelenleteben kulonosen baratsagos felem nezve, mig masoknal igencsak visszataszito.

2011. nov. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!