Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, mi lehet az oka, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mi lehet az oka, ha kerultok egy csajt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy buliban, ahol nagyon bejott az egyik srac. Mar tobbszor talalkoztunk,kozos tarsasagba jarunk, de meg nem volt nagyon alkalmam beszelgetni vele. Most vegre sikerult kettesben maradnunk, nem volt senki a tarsasagunkbol a kozelben, Megkerdeztem ot az egyik kommentjerol egy weboldalon. valaszolt, aztan rovid uton ott hagyott. Utana mindenkivel beszelgetett, meg idegenekkel is, csak engem kerult.

Nem ertem, hogy mi lehetett ennek az oka. hiszen nem hiszem, hogy hulyseget mondtam volna neki. Az elozo talakozasainkkor meg ugy tunt, mintha bejonnek neki. Jol jonne egy normalis magyarazat ferfiszemszogbol.


2011. szept. 17. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első találkozásnál meg piás volt vagy félre értetted.

Lehet, hogy szimplán nem vagy az esete.

Vagy még "kiélős" korszakban van és benned nem látja a potenciális "áldozatot". :-)

Egy tapasztaltabb pasi már ránézésre tudja, hogy ki milyen nagyjából.


Ha mégis megakarod fogni hát adj rá neki okot, hogy kíváncsi legyen. Vagy legyél rámenősebb, azonban ilyenkor kockáztatsz, hogy te is csak egy leszel.

2011. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én két dolgot tudok elképzelni.. szerintem vagy annyira zavarban van mellletted és annyira feszélyezve érzi magát hogy nem mer megmaradni a közeledben. vagy pedig azt hiszi(TUDJA) hogy akarsz tőle valamit és ha így van úgy látszik ő nem akar semmit:S
2011. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. megijedt... lehetséges, hogy majd egy kis idő múlva keresni fog valami féle képen vagy fb.-n vagy személyesen. 2. nem akar tőled már semmit, ezért került el, mert lehet látta rajtad, hogy te akarsz tőle v.mit és nem akart magyarázkodni, meg ki kosarazni

tipp: várd meg ameddig ő kezdeményez v.mit elvileg a fiúk dolga....

2011. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok, koszonom. Azt hiszem, el kell hogy fogadjam, tevedtem.
2011. szept. 17. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, biztos a srácnak meg van rólad a véleménye és ő jobbnak gondolja hogy kerül, sajnos ez van. Én egy csajt csak azért kerülök mert kiderültek róla dolgok amiket én nagyon nem nézek jó szemmel, régebben agyon jóba voltunk bár járni nem jártunk mert még mire összejöttem volna vele előtte megtudtam ezt azt aztán megutáltam és finoman lepattintottam. Néha ő maga jön át hozzám megnézni hogy mi van velem, persze lekoptatni úgy nem koptathatom le, de ha az utcán vagy más egyéb helyen meglátom igyekszem el kerülni.
2011. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy hettel ezelott meg total baratsagos volt, ram mosolygott tobbszor is, megolelt, mikor elbucsuztunk. Es nem tud rolam szinte semmit. Aaaaa, mindegy. Ez van.
2011. szept. 17. 10:46
 7/8 anonim ***** válasza:
a szaga miatt
2011. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az o szaga miatt? bocsi, de ez furan hangzik.
2011. szept. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!