Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? :/

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. szép, okos, vicces, igaz makacs, néha bunkó meg hasonlók. nekem is vannak hibáim. igen..

de mégis...sokaknak tetszem..még sem akar velem járni senki..egyszer volt egy srác. akit én is szerettem..de elutasítottam.. ez 2 éve történt.. 12 éves voltam ..nem is értem mit gondolt...bele kellett volna mennem? :S


2011. aug. 9. 15:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy te kis 13/F :)
2011. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14 évesen ne foglalkozz még a fiúkkal, nem érik meg hogy figyelmet szánj rájuk... ráérsz majd 16-18 évesen... azt akkor rájösz hogy ugyse változnak 14 éves koruk óta csak testileg.... :D
2011. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
13/F Nem kötekedni akartam csak hülyén hangzott.. Senkit nem vetek meg a kora miatt.
2011. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. komolyan :D

már nem is értem miért írtam ki, ..szar pillanatomban jött az ötlet. de most már minden jó :D inkább a barátaimmal törődöm,...;) ahogy kezdtem nem foglalkozni velük, rögtön akadt pár jelölt :D és ennek nagyon örülök. de nem érdekelnek. ráérek, mint többen is mondták. még1xer köszönök mindent :)

2011. szept. 3. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!