Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom? Mi a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Mi a baj velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 164 cm és 50 kg.elég vékony vagyok olyan nőies darázs derékkal, viszont a melleim alkatomhoz képest nagyok (75D-s melltartót hordok).

Imádok társaságban lenni, nevetni, bulizni, táncolni és jól érezni magam. Intelligensnek is tartom magam (17évesen már 3 középfokú nyelvvizsgám van, és szeretnék legalább három diplomát szerezni majd:))

kicsit makacs vagyok és állandóan elégedetlenkedek magammal..

az utcán fütyülnek utánam, a strandon állandóan mellemmel kapcsolatosan szólnak be, elég unalmas már..

de valahogy mégse találok/talál meg olyan fiú aki normális kapcsolatot szeretne tőlem..mit csinálok rosszul?min változtassak?


2011. jún. 19. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"Félnek" Tőled szerintem. nem nagyon akar okosabb lányt a fiú általában.
2011. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, csak fiúba. Nekem is mondogatják, hogy nagyon jól nézek ki (szerintem nem :D), de engem csak olyanok találnak meg akik vagy teljesen rondák és buták és mindenkire ugranak, vagy elutasítanak. 19/f Szerintem nem tudsz ezzel mit kezdeni, de vigyázz nehogy úgy járj mint én, hogy már az első emberrel összejössz aki már tudsz valamilyen szinten beszélgetni.. tanultam legalább belőle :D
2011. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én 16 és fél éves vagyok mindennap hallom a férfiakat mögöttem, hogy jó a csaj vagy fütyülnek utánam és szinte minden férfi megnéz. Sportos vagyok (5 sportot űzök), de mégis a 158cm-mel aranyosan nézek ki és mosolygós vagyok, mégsem mernek hozzám szólni. Amúgy én is okosnak vagyok titulálva mindenhol és elit suliba járok valamint humorosnak vagyok és az emberek szeretnek hallgatni engem.Nem csak veled van ez így.Úgy látszik, ha szinte minden jó a lányon az nem ad elég önbizalmat nekik, hogy megszólítsák.AMúgy még sosem volt barátom és mindig meglepődnek ezen.
2011. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3 nyelvvizsga?? Jajj te tényleg okos vagy nagyon :) De ugye nem vagy stréber, mert azt a fiúk nem szeretik. Leírásod alapján csinos is lehetsz :)

Szóval nem tudom mi lehet a baj...de itta nyár, hátha rád talál valaki. Légy kedves, nyitott. Ne dicsekedj azzal amid van :)

ja és ne legyél nagyon válogatós...hidd el tapasztalat, én az vagyok:D

18/L

2011. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Eddig én sem ugrottam a lúzerekre akik az egyetlenek természetesen akik hozzám mernek szólni:), de már elég elkeseredett vagyok mikor látom hogy a nálam sokkal csúnyább, butább lányoknak a 3. pasijuk van.Úgy látszik a szinte tökéletes fiúk, lányok félnek attól, hogy pofára esnek és sérül az önértekelésük és meg sem próbálják.A minden szempontból jó csajok és pasik nem találják meg egymást ahogy a válaszokból látszik:)
2011. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
itt az a probléma, hogy túl okosnak képzeled magad (attól, h vki több nyelvből van középfokúja, ami mellesleg semmi, csak alap társalgsi szint, nem nagy ász). Ez gondolom lejön a beszélgetésekből is... vagy stréber vagy, az meg a halál, kinek kéne? Vagy nem ülni kéne és várni, h a szádba repüljön a galamb, hanem tenni is érte vmit
2011. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 2 okot tudok elképzelni: v beképzelt vagy (kicsit ez jön le az írásodból), v túl válogatós, és csak a legjóképűbb srácok kellenének.
2011. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a fejeden kéne változtatni!



XDDD

2011. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 mimano ***** válasza:
Bizony, bizony, az intelligencia nem feltétlenül függ össze a nyelvvizsgákkal, meg azzal hány diplomát akarsz! Nekem is inkább az jön le, hogy stréber vagy.
2011. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

több oka is lehet.


-ronda vagy

-beképzelt

-nem adod alá a nagyon helyes fiúknak, nem a saját szinteden keresel

-legalább 3 diploma? nem vagy vmi értelmes.

2011. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!