Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csinaljak? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak? Van egy pasi aki egy nagyon jo baratom es tegnap aval allt elo h akar velem jarni

Figyelt kérdés
es nekem is tetszik o de felek hogy tonkre megy a baratsagunk es most nem tudom hogy mit csinaljak?:(
2011. aug. 9. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátság már nincs köztetek, mivel egyik/mindkettő többet akar annál. Próba cseresznye.
2011. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik neked te neki akkor az már amugy sem barátság hanem szerelem járjatok épitsetek ki kapcsolatott nézd most károd milehetne belőle szerintem próbáld meg sokkal jobb hogyhaitt általtjátok magatokat hogy barátság miközbe tudjátok hogy nemaz hanem több remélem értetél ebből valamit is :D
2011. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted egy próbát megér.
2011. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazatok van szerintem sem baratsag ez mar ,remelem nem fogok hibazni hogy jarni fogok vele es nem fogom elrontani a baratsagunkat egy par napos kapcsolatert,de remelem hogy nem igy lesz
2011. aug. 9. 01:15
 5/6 A kérdező kommentje:
es koszonom a valaszokat
2011. aug. 9. 01:18
 6/6 k4lm0p1r1n ***** válasza:
próba szerencse.
2011. aug. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!