Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasi gondok. Most akkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi gondok. Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit kb. másfél éve ismertem meg. Kavartunk, de kiderült, hogy csak szexet akart, tehát nem jártam vele.(akkor élte a "kanos" korszakát)

Most megint jóba lettünk, de nem kavarunk, csak haverok vagyunk. De kiderült, hogy többet érez irántam, és nem szexet akar(ezt közös ismerősök mondták) de az a baj, hogy nem mer már kezdeményezni(valamilyen szinten jogosan...) mert fél, hogy nem tudnék benne bízni, meg hasonlók.

De amúgy látom ahogy rámnéz, meg ahogy magyaráz, hogy valóban többet akar.

És mi tagadás, nekem is eléggé bejön.


Hogyan kezdjek közeledni hozzá?(mert ő nem fog/nem mer, az tutifix..)


16L

ő 18F


2011. aug. 1. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, eleinte szexet akart és most se változott a dolog... Azok az ismerösök csak neki segítenek, hogy megkapjon téged. De naív vagy...
2011. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

akkor lépjél te nem értem a lányok miért ne kezdeményezhetnének... 1. menjetek el valahova

2. ültesd le szembe veleed

3.mondd el neki mit érzel gondolsz kettőtök kettőtökről

4. csókold meg szenvedélyesen

ha ezekre se reagál akkor tényleg nem kellesz neki

2011. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szép vagy és gondolom szűz:) Ha nem vagy szűz akkor meg csak szép, de hogy nem dughatot meg téged akkor? Most fogXD
2011. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Biztos forrásból tudom, hogy kellek neki.. A nevelőapja apám fiatalkori legjobb barátja, és ő is mondta h egész nap rólam beszél.

Amúgy ezekre tuti reagálna, de nem merem lekapni, nem vagyok én annyira tökös csaj:D

2011. aug. 1. 20:47
 5/15 A kérdező kommentje:

Most sem fog tudni egykönnyen megdugni..:DDD

amúgy szinte bárkit megkaphatna, ha annyira kanos lenne. de mégis én kellek neki, holott tudja, hogy úgysem oda magam neki.

2011. aug. 1. 20:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Az eddigi írásaidból ítélve bizony elég hamar oda fogod adni magad..
2011. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A nevelőapja apám fiatalkori legjobb barátja, és ő is mondta h egész nap rólam beszél."


Hogy megbäszna:) ezt még én biztos forrásból tudom, mert ismerem a mi észjárásunkat:D Tuti meghúzna téged még mindig:) Majd írd meg a sikered történetét mikor meghúzott;)

2011. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kétlem. Még szűz vagyok, és amíg meg nem találom azt, akibe 100%ig megbízok, és szeretem, és érzem hogy viszont szeret addig nem fogom odaadni magam senkinek

Nem kell siettetni a szexet szerintem.

2011. aug. 1. 20:54
 9/15 A kérdező kommentje:
ma 20:52hidd már el hogy nem azt akarja.. tudom és érzem.. ha azt akarná akkor kezdeményezne szerintem
2011. aug. 1. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Hejj de csúnya pofára esés lesz ebből...

Ne ámítsd magad, higyj a pasiknak! :) Csak azt akarja. A csillagos eget is lehozzák neked az égről a szex miatt. Kemény, de igaz.

20L

2011. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!