Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasi gondok? V. ne tekintsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi gondok? V. ne tekintsek úgy rá?

Figyelt kérdés
Van egy srác (21). Ritkán szoktunk talizni, de msn-en viszont rengeteget beszélünk. Hétfőn megkérdezte h. járnék-e vele, de akk. azt válaszoltam neki h. átgondolom, nem fog sürgetni. azóta ezen vacilálok mert nem igazán ismerjük még egymást...:P Unokatesóm(akivel nem vok túl jóba) haverja... Hogyen akkor? Én már egy ideje belé vok esve, de én se ismerem igazán őt. Vagy ezt személyesen kellene megbeszélni? vagy nem tom h. mit válaszoljak neki:P:$
2009. dec. 17. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a járunk-e dolgot én annyira, de annyira szánalmasnak tartom... Mármint, hogy így rákérdez...
2009. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ne törődj az unokatesóddal, ha annyira szereted, akkor nem törődsz vele. Viszont ha nem őrülsz meg érte, és úgy érzed, egy ilyesmi a szerelmetek útjába állhat, hát sztem akkor hagyd a fenébe.

Mindenképpen kell egy "erős" randi, hogy kiismerd őt. Sok sikert, remélem segítettem ;)


Erős: olyan, hogy mindkettőtök ráér, és egy ideig beszélgettek, addig, hogy erre terelődjön a szó, ne úgy érjetek rá, hogy két percem van mert megyek mittoménhova.

2009. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem ismered eléggé, hogy járj vele, de ahhoz igen, hogy szerelmes legyél belé? Hm.
2009. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!