Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasi gondok. Most akkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi gondok. Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit kb. másfél éve ismertem meg. Kavartunk, de kiderült, hogy csak szexet akart, tehát nem jártam vele.(akkor élte a "kanos" korszakát)

Most megint jóba lettünk, de nem kavarunk, csak haverok vagyunk. De kiderült, hogy többet érez irántam, és nem szexet akar(ezt közös ismerősök mondták) de az a baj, hogy nem mer már kezdeményezni(valamilyen szinten jogosan...) mert fél, hogy nem tudnék benne bízni, meg hasonlók.

De amúgy látom ahogy rámnéz, meg ahogy magyaráz, hogy valóban többet akar.

És mi tagadás, nekem is eléggé bejön.


Hogyan kezdjek közeledni hozzá?(mert ő nem fog/nem mer, az tutifix..)


16L

ő 18F


2011. aug. 1. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ó kisangyalom azt is megtippeltem, hogy szűz vagy! engem akarsz hülyíteni?..... Csak annyit mondok, hogy megfogod tapasztalni:) Nem ellened vagyok és szép amit írtál a szüzességedről csak naív vagy, bocsi. Na de tényleg megfogod ezt majd tanulni:P Csak ne legyen rossz érzés visszemlékezni arra, hogy mások megmondták.
2011. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
csak kurni akar. amibe nincs sermmi rossz hisz férfi:D
2011. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen pasi az, aki nem gondolkozna azon, hogy minél előbb meghúzza a csajt? De most őszintén. Itt nem ezen van a hangsúly. Én megpróbálnám a sráccal, ha tényleg komolyan táplál irántam érzelmeket, akkor nem fogja erőltetni sem otthagyni. Ezt lényegében tapasztalatból mondom. Előző kapcsolatom 2 hónapig tartott(végül nem a szex hiánya miatt szakítottunk) és a srác tudta, hol a határ. Ő is 18 éves én pedig 16:) Lényeg, ha komolyan gondolja nem lesz baj, de ezt csak akkor tudod meg, ha adsz neki egy esélyt:)
2011. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Milyen pasi az, aki nem gondolkozna azon, hogy minél előbb meghúzza a csajt?"


Mondjuk szerelmes? Ne haragudj, de én férfi vagyok és voltam nagyon szerelmes egy lányba, de egyszer se azon járt a fejem, hogy minél előbb meghúzzam! Akiket ismersz azok meghúznának téged:) Aki valaki tényleg szeret valakit az nem azon gondolkodik hogyan és mikor húzza meg a csajt! Naív kislány:D

2011. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ok. Te meg végre egy normális férfi vagy. Szerintem az nem az én hibám, hogy többségében ilyenek mászkálnak az utcán. A Te barátnőd szerencsésnek mondhatja magát.
2011. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!