Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom? Mi a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Mi a baj velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 164 cm és 50 kg.elég vékony vagyok olyan nőies darázs derékkal, viszont a melleim alkatomhoz képest nagyok (75D-s melltartót hordok).

Imádok társaságban lenni, nevetni, bulizni, táncolni és jól érezni magam. Intelligensnek is tartom magam (17évesen már 3 középfokú nyelvvizsgám van, és szeretnék legalább három diplomát szerezni majd:))

kicsit makacs vagyok és állandóan elégedetlenkedek magammal..

az utcán fütyülnek utánam, a strandon állandóan mellemmel kapcsolatosan szólnak be, elég unalmas már..

de valahogy mégse találok/talál meg olyan fiú aki normális kapcsolatot szeretne tőlem..mit csinálok rosszul?min változtassak?


2011. jún. 19. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
azért, mert az ilyen kaliberű nőket nem meri megszólítani senki, csak a hasonló kaliberű pasik, akik ebben a korosztályban már nem a komoly kapcsolatra utaznak, hanem, hogy minél több nőt fektessenek meg. annak meg hogy hány nyelvvizsgád van meg hány diplomát szeretnél tényleg semmi köze az intelligenciádhoz, ez csak azt takarja, hogy jó a nyelvérzéked meg, hogy jó a tanulási módszered.
2011. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

minek 3 diploma? Milyen munkához kell 3 diploma?


Aki jó szakember, annak elég egy is.


Én most végzek egy diplomával, és mindenkinek az a véleménye, hogy sok diploma csak azt bizonyítja hogy az ember egyel se tud elhelyezkedni


az meg hogy 3 nyelvvizsgád van 2 dolgot bizonyíthat: olyan suliba jársz ahol jó a nyelvoktatás-és a szüleidnek van pénze magántanárhoz járatni téged

2011. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem leszek bunkó, nem olyannak indul ez a válasz.

Hogy miért nincs pasid? Először is sok köze lehet ahhoz, hogy azt képzeled 3 nyelvvizsga (vagy akár 12) befolyásolja ezt... Megsúgom, egy átlagos randin szerintem igen ritkán merül fel az a téma, hogy "Te és mond, mellékesen hány nyelvvizsgád van már?"

Ha értelmesnek gondolod magad, tudnod kell mi fog meg egy pasit. Olvass erről könyveket, én azt tettem, mert én nem tartoztam a húde dögös csajok közé, átlagos voltam, és mindenáron fejlődni akartam, nem a seggemen ülve siránkozni, hogy jajj sose lesz pasim. A pasik először mindenképp a külsődet fogják megnézni, szóval hamár akarsz valamivel bevágódni, az a nagy melled legyen, szerintem igen hatásos lehet. Utána kell, hogy éreztesd velük, hogy veled nem szórakozhatnak, viszont nyitott vagy ismerkedésre, különben csak megdugni akarnak majd. Ez nehéz rész amúgy szerintem.

Ha meg nehezen értesz szót a srácokkal, vagy nem tudod miről beszélgess velük, ajánlom beszélgess csakúgy random férfiakkal, akik közömbösek a számodra, de megtudod, hogy gondolkodnak, és ezáltal könnyebben megy majd az ismerkedés.

És 3 diploma semmi, mostani barátom exe egy eminens éltanuló volt az egyetemen, én meg első félévben kibuktam, szóval égett a fejem, hogy milyen hülyének fog tartani hozzá képest, és egyszer számomra váratlanul megjegyezte, hogy mennyire értelmes és okos vagyok, olvasottságból, és hasonlókból adódóan, mire rákérdeztem, és hozzátette, hogy exe hiába seggelt be mindent, nem volt valami okos csaj, akivel szívesen beszélget az ember, csak tud magolni.

Sok sikert! :)

20L

2011. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13:18 És milyen könyvet lehet erről olvasni:) Lehet nekem se ártana
2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én kapásból tippelnék pár dolgot :


nagyképű vagy

nem éred be az átlagos fiúkkal


ezek után viszont ne lepődj meg ha csak egy rongynak néznek ...

2011. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

húú, köszönöm a soksok választ:)

az intelligenciával kapcsolatban, bocsánat, tényleg rosszul írtam. csak azt akartam vele mondani, hogy nem vagyok egy üresfejű, ambíció-nélküli cicababa.

beképzelt nem vagyok, sokkal inkább a kishitű, pesszimista típusba tartozom.

ami pedig a válogatósságomat illeti, szerintem abszolút nem vagyok az.egyáltalán nem a külső alapján ítélek, sokkal fontosabb szerintem a humor, de azért egy minimális igényesség szerintem elvárható. az hogy ha az utcán odafütyül egy csávó és nem állok le rögtön olvadozva az már válogatósság?

2011. jún. 19. 14:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézd, ha esetleg szegedi vagy, szivesen találkoznék veled.Egy próbát megér.:-)
2011. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!