Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? :/

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. szép, okos, vicces, igaz makacs, néha bunkó meg hasonlók. nekem is vannak hibáim. igen..

de mégis...sokaknak tetszem..még sem akar velem járni senki..egyszer volt egy srác. akit én is szerettem..de elutasítottam.. ez 2 éve történt.. 12 éves voltam ..nem is értem mit gondolt...bele kellett volna mennem? :S


2011. aug. 9. 15:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2011. aug. 9. 15:11
 2/24 anonim ***** válasza:
csak legy tovabbra is kedves meg stb. 14 evesen meg nagyon az elejen vagy ilyen teren mindennek, nincs ertelme sietteteni ezt a dolgot, legy turelmes!
2011. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet privátba megmondom ;)
2011. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem ismerünk.. :S

De lehet,hogy tartanak tőled amiért bunkózol néha (gondolom nem annyira tírpák módon) és inkább csak havernak tekintenek. Velem is ugyanez volt, és amint kedvesebb voltam, és nem ellenséges.. rögtön egy csomó jelentkező akadt xDD bár még mindig nincsen barátom, de az csak azért van, mert olyan fiúval nem találkoztam még akibe beleszerettem volna:P És igazából a leírtak alapján hasonlítunk, szóval ha az egyik srác tetszik akkor legyél vele kedves és szerintem bírni fog:)) Bocsi, ha hülyeséget mondtam.. ez csak az én véleményem volt:)

2011. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
nemáár h 14 évesen ezen problémázol.. 18/L
2011. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj, csomó lehetőséged lesz még!

Talán nem jársz eleget társaságba, nem ismersz elég ember stb. Csak barátkozz, aztán majd az ilyesmi jön magától :)

Legyél kedves, meg olyan amilyennek leírtad magad, és nem lehet gond!

Persze ha nagyon türelmetlen vagy, írhatsz privátot! :D


17/f

2011. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

tudod mi a különbség a a legózás, és a szex között?



(egyébként tényleg mutathatnál egy teljes alakos képet magadról, hátha tudunk normális választ adni.)


Kérdésemre választ várok :)

2011. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem is több, mint 1 éve nem volt kapcsolatom, 2 éve nem volt normális kapcsolatom. Ha gondolod, írj privit... :)

13/F

2011. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Olyan viccesnek találom az ilyen 12-14 év körüli kisgyerekek komoly szerelmi problémáit ezen az oldalon...


Példa az elözö válaszoló is.. Most 13 éves és 2 éve nem volt komoly kapcsolata xD Szerintem sose volt neked még normális kapcsolatod, eleve azt se tudod hogyan müködnek az ilyen dolgok...

2011. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak te képzeled magadat szépnek okosnak viccesnek!

Küldj egy képet magadról és akkor mi igazolhatjuk/záfolhatjuk hogy szép vagy-e!

A belsődről meg sz*rt se tudunk meg így neten keresztül!

2011. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!