Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs menzeszem, nincs barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs menzeszem, nincs barátom?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, sajnos még nincs menzeszem. Emiatt én elhatároztam úgy 1 éve, hogy amíg nem jön meg, nem fogok randizgatni. Nyilván egy kapcsolat nem csak annyiból áll, hogy fogjuk a másik kezét, ezért is döntöttem így. Nekem amúgy is fura lenne, még olyan kis éretlennek érzem magam a többiekhez képest (annak ellenére ugyan, hogy az a néhány ember aki tudja, meglepődött). Nem vagyok túl formás, de azért a koromhoz képest átlagos testalkatom van. Ha betöltöm a 16-ot csak akkor akarunk dokihoz menni (feltéve ha addig nem lesz meg), de még szerintünk korai nőgyógyászhoz szaladgálni.


Többen mondták már, hogy ez így hülyeség, hogy elutasítok mindenkit, noha még úgy igazán nem is tetszett senki, akivel meg lehetett volna valami, azt visszautasítottam. Nektek mi a véleményetek? Most akkor hogy lenne a jó? Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 27. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell mensinek lenni ahoz, hogy kapcsolatod legyen? Mert akkor rizikósabb? Addig élvezd ki :)
2011. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akkor leszel nő, ha van menzesz, ugyanolyan gyerek leszel.
2011. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, sok fiú lehet úgy állna hozzá, hogy ilyen kis éretlen csaj neki nem kell. Első randin meg azért nem lenne szép benyögni, hogy hoppá ez van. :S
2011. jún. 27. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem randizgass nyugodtan. 15 évesen még nem kapcsolatod van, hanem jársz valakivel. nem kell lefeküdni vele, nem kell megmondani, hogy neked még nincs menzeszed, viszont tapasztalatot attól szerezhetsz... első csók, ilyenek:)
2011. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a fene köze van hozzá? Első randin benyögöd, amúgy nem menstruálok? Vagy mi a fene. Komolyan nem értelek :(

19f

2011. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem, én értem mitől fél a kérdező...hogy ettől őt gyereknek tekintik még, és lelépnek.

meg, ha nincs menzesz, még nem is szedhet az ember gyógyszert.

nekem 16 éves koromig volt, aztán lett egy súlyos betegségem(szerencsére meggyógyultam) de utána nem jött meg többet.

az orvos azt mondta, hogy vlsz leállt a hormontermelésem.

nagyon rosszul éreztem magam, hogy nem vok olyan, mint a többiek, és mit fognak ehhez szólni...de azóta túltettem magam rajta, és a barátom is elfogad olyannak, amilyen vagyok.

szal, sztem vágj bele, és emiatt ne aggódj! :)

20/L

2011. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm :) Csak tudjátok, az a viszonyítási alapja az embernek, amit lát. Osztályomban már én vagyok az egyedüli akinek nincs meg, többen már nem is szüzek (nem tartom helyesnek persze). Így aztán ez lett a berögződésem. De most komolyan elgondolkodtattatok (de szép magyaros mondat:D). Ó és jogos, nem kapcsolat, hanem járás. Teljesen igazad van. ;)
2011. jún. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!