Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátom betette óvszer nélkül,...

Barátom betette óvszer nélkül, menzeszem 6odik napján. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Óvszerrel szeretkeztünk,hátamra élvezett.Késöbb kb.fél óra múlva zuhiztunk és betette kicsit óvszer nélkül,előtte vízzel megmostuk egymást.pár percig volt bennem,utána kivetettem vele,mert félek.Lehet ebből gond?Hallottam,hogy előnedvtől is lehet vki terhes,de nem nagy az esély rá.Így,hogy menzeszem 6odik napján tette be,kevesebb az esély nem?Két hét mulva megyek dokihoz fogamzásgátlot kiiratni,akkor már ő észreveszi,ha van valami baj?
2011. márc. 7. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen ebböl is lehet baba,bár kicsi az esély.Még 1x ne csinálj ilyet!!!Gondolkozz,ne félj!!!!!!

2 hét múlva még semmit sem látna mert kb. akkor ágyazódna be a megtermékenyített pete ha......

2011. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2 hét után nem látszik még, de teszt kimutatja.

Minimális esély van.

2011. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ennyitől teherbe esel, de ahogy te is írtad, tisztában vagy vele, hogy ennyitől is lehet "baj". Legközelebb ne csináld. Ha lesz valami mégis és az orvos ultrahanggal is megvizsgál, akkor ő már észre fogja venni.
2011. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Gratulálok. Azért, ha terhes leszel, remélem nem az én adómból fognak támogatni. Na és legalább élvezted amikor a hátad tiszta g*ci volt? Egyébként a fogamzásgátló NEM véd meg a nemi betegségektől. De írass fel nyugodtan, lóf*szt se érsz el vele. Szintén remélem, hogy ha összeszedsz valami finom kis betegséget, nem az én adómból fognak támogatni. Fő a felelőtlenség! Csak így tovább.
2011. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély így a terhességre, de megtörténhet! Menzesz alatt, előváladéktól is teherbe eshetsz, mert lehet spontán peteérésed. Szóval nem szabad kockáztatni. A doki szerintem 2 hét múlva még nem tudja megállapítani, hogy terhes vagy-e, de egy tesztet már mindenképpen csinálhatsz akkor.
2011. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem látja,akkor a teszt pláne nem fogja kimutatni.Kicsi az esély,de van,főleg azoknak,akik nem akarnak gyereket.
2011. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor ráérek a következő menzeszemnél izgulni,ha késik?csak azmég sokára lesz.25ödike körül...:S,hát igen többet biztos nem csinálok ilyet!Utolso válaszoló,akkor szerinted hova élvezzen a barátom,belém nem akart,mert ugyebár kiszakadhat a gumi...van olyan is sajnos.Más évekig igy szeretkezik,az a felelőtlen,szerintem nem én,aki egyetlen egyszer kiprobálja és akkor is csak egy percig.Igaz,hogy mostmár izgulhatok:S,de még egy ilyen gondot nemcsinálok magamnak.Nemondd nekem,hogy van olyan,aki egész életében csak gumival szeretkezik?tuti nincs...
2011. márc. 7. 13:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi a választ!Hasznosak!:)
2011. márc. 7. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyitől a büdös életben nem leszel terhes!
2011. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:Dremélem is:)
2011. márc. 7. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!