Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátom betette óvszer nélkül,...

Barátom betette óvszer nélkül, menzeszem 6odik napján. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Óvszerrel szeretkeztünk,hátamra élvezett.Késöbb kb.fél óra múlva zuhiztunk és betette kicsit óvszer nélkül,előtte vízzel megmostuk egymást.pár percig volt bennem,utána kivetettem vele,mert félek.Lehet ebből gond?Hallottam,hogy előnedvtől is lehet vki terhes,de nem nagy az esély rá.Így,hogy menzeszem 6odik napján tette be,kevesebb az esély nem?Két hét mulva megyek dokihoz fogamzásgátlot kiiratni,akkor már ő észreveszi,ha van valami baj?
2011. márc. 7. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A húgycsövében maradhattak spermiumok az előző aktusból. Hát imádkozzál. Nem nagy az esély, de attól még van.

Egyébként már 5 éve gumival szexelek, és sosem volt olyan, hogy "csak egy kicsit beteszem nélküle...."

Szóval nem mindenki felelőtlen.

2011. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerintem 10nőből 5 kiprobálja,amit én.De mennyien szexelnek így sokszor.Mindenesetre remélem ilyen egyszeri kiprobálás miatt nem leszek terhes.:S
2011. márc. 7. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!