Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mértvan hogy amikor tegnap...

Az mértvan hogy amikor tegnap a barátom a kezével elégített ki közbe hirtelen megjött a menzeszem. és ma semmi sincs. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

és még korán is jött volna meg mert 3án kéne h megjöjjön.

ez mitől van? vagy minek a jele?


2009. szept. 30. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
nem jött meg, csak megsérült a szűzhártyád.
2009. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az ia lehet, hogy nem a menstruációd jött meg, hanem a barátod fölsértette a hüvely falát valahol és azért véreztél.
2009. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

úristen :|

erre énis gondoltam de neméreztem vna h megsérültem.

2009. szept. 30. 23:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy a hüvely falát sértette fel, vagy a méhszájat. Mindkettő okozhatja az általad leírt vérzést. Mindenképpen mutasd meg magad nőgyógyásznak, ő meg tudja nézni, hogy pontosan mi történt, ha szükségesnek ítéli, leecseteli a sérülést és ezzel megakadályozza a fertőzést.
2009. okt. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miert kellett lepontozni?? en is azt hittem h megjott, pedig csak a szűzhártyám szakadt el. mi a gond ezzel?
2009. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de nemérzek semmit h fájna valahol ha sérülés lenne.

pont olyanvolt mintha megjött vna:O

2009. okt. 1. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi tudatlan ember van..nem értem miért nem lehet tájékozódni. Mielőtt valaki intim kapcsolatba lépne valakivel, tudja már, hogy mi micsoda.

Szerintem még most nézz utána védekezésnek és a hasonlóknak mielőtt késő. Jah, meg annak is hogy mi az a szex.

2009. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
..köszi uccso válaszolo... mostmár sokat megtudtam ebből...-.-"
2009. okt. 1. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az ujjbehatolástól a szűzhártyád sérűlt azaz a lyukacskák nagyobbakl lettek, hogynem fájt csak véreztél örűlj neki de azért tájékozódj óvszerrel védekezni!
2009. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!