Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? :/

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. szép, okos, vicces, igaz makacs, néha bunkó meg hasonlók. nekem is vannak hibáim. igen..

de mégis...sokaknak tetszem..még sem akar velem járni senki..egyszer volt egy srác. akit én is szerettem..de elutasítottam.. ez 2 éve történt.. 12 éves voltam ..nem is értem mit gondolt...bele kellett volna mennem? :S


2011. aug. 9. 15:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D sokat segítettetek :)

főleg : 15:11nek 15:14 nek 15:16nak :) és többiek..:D lécci írjátok oda hogy L vagy F és hogy hány évesek vagytok :)

2011. aug. 9. 15:35
 12/24 A kérdező kommentje:
ebben teljesen igazad van...vannak nálam okosabbak, szebbek, viccesebbek...nem állt szándékomban senkit megvezetni...és a kép küldésével kapcsolatban pedig ..bizalom ...mostanság nem bízhatunk senkiben. ha valaki gondolja írjon privátban és ott akár megbeszélhetjük ki kicsoda és facen is jelölhet :)
2011. aug. 9. 15:39
 13/24 anonim ***** válasza:

jaj neee. már megint egy 14éves tini, aki azért sir mert nincs pasija. kész röhej vagy. ráérsz már. megnyugtatlak, én olvastam olyant is aki 20éves és nem volt még kapcsolata. belegondoltam most, majd 15 éves korodban azért fogsz majd sírni,hogy "jaj, még szűz vagyok, oltári gáz ez".

ne aggódj, mindennek eljön az ideje. én is 15 voltam mikor először volt barátom.

2011. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
rendben...türelmes leszek...köszi.
2011. aug. 9. 16:14
 15/24 anonim ***** válasza:
Ide kép kell!!!!
2011. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
kép. aki tud írjon privit pls. és akkor bejelölöm facen.
2011. aug. 9. 20:49
 17/24 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha szép vagy és okos, akkor biztos lesz barátod! :) Makacs és bunkó, hát az önmagában nem is gond, senki sem hibátlan.

Azt mondjuk nem értem, miért nem akarnak veled járni, ha tetszel nekik. Lehet, hogy még túl fiatalok, nem tudom.

Ha gondolod, írj nekem, már nem azért, összejöjjünk, de én kíváncsi vagyok rád! :D

19/F

2011. aug. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

14 évesen egyáltalán nem tré a dolog... És egész értelmesnek tűnsz, főleg a korodbeli lányok nagy részéhez képest, akik egy mondatot nem tudnak normálisan megfogalmazni, és helyesen leírni. Nem hiszem, hogy gondod lesz a pasizással.

De tényleg privátban dobsz egy képet és többet tudok mondani...:))

16/F

2011. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-09 15:25


És 4 éve nem szexeltél mi? Ennyi idősen nemhinném hogy tudnád mit jelent az hogy kapcsolat.

2011. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező se szexelt már valamivel több, mint 4 éve... :)

És azt hiszem, igen, tudom mik egy kapcsolat alapjai, de ezt itt nem tudnám kifejteni, ezért ha privátot írtok, és msn-t akkor ott beszélhetünk... Ez a kedves kérdezőre is vonatkozik... :D

13/F

2011. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!