Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiuknál miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknál miért mindig a külső számít?

Figyelt kérdés
mármint nálatok fiuk miért az a fontos a csaj duci vagy nem??
2011. júl. 23. 19:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Napi kb. 2 és fél órát intenzíven mozgok (kondizok, futás, néha úszás, stb.) Keveset eszek, főleg gyümölcsöt, zöldségeket és fehérjét, mégsem fogyok."


Akkor valamit szarul csinálsz...

Nem egy ilyen ismerősöm van, h ő hogy edz meg minden, aztán mikor megnéztem mit is jelent neki az a kemény edzés, akkor az volt az első tanácsom, h talán nem kellene közben 2* rágyújtani.

2011. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiknek ez számít. Na és aztán? Így legalább kiszűröd azokat, akik csak az első ráncaid megjelenéséig "szeretnének".

Ha viszont zavar a külsőd, nem érzed így jól magad, akkor kerüld a chipset, a tömény, vajas sütiket, a zsíros szalámikat, cukros üdítőket, próbáld meg a családodat rávenni, hogy kevesebb zsírral, cukorral készítsék az ételeket, igyál sok szénsavmentes ásványvizet, egyél friss, ropogós zöldségeket, akár salátának, saját készítésű, joghurtos öntettel, és találj valami mozgásformát, amit szeretsz és élvezettel tudsz csinálni.


De semmiképp ne kínozd magad előre gyártott diétákkal, amiket utálsz, vagy naponta órákon át tartó, olyan tornákra se kényszerítsd magad, amiktől irtózol, hiába is zengenek róla mások ódákat.

Ne akarj 30 kg lenni vaságyastól, ha amúgy alkatilag (csontozat, izomzat) tömörebb vagy csak azért, mert esetleg egyik másik fiúnak ez tetszik. Az életmódváltás csak úgy ér sokat, ha közben jól is érzed magad.

Figyeld meg, hogy az egészséges életmód megszállotja sem élnek többségben tovább, mint akik nem annyira figyelnek oda erre (sőt, van, hogy rövidebb ideig), és valóban a nagy túlsúly egészségtelen, de olyan esetről még nem hallottam, hogy két-három kiló túlsúly (most tényleg csak pár kilóról beszélek) miatt betegedett volna meg valaki, olyat viszont igen, hogy sokan pont attól tartották vonzónak.

2011. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Mr.Troll Smartguy-al most egyet kell értenem. Olyan nincs , hogy valaki nem tud lefogyni. Akkor valamit rosszul csinál.

"Sajnos nekem anyai és apai ágon is öröklődött egy kevés súlyfelesleg" Ahha persze. Attol hogy az egész családod dagadt disznó az nem azért van mert a gének. elmentél egy klinikára génvizsgálatra vagy mi? és megállapították a zsírgének jelenlétét? Nem? Mert nincs ilyen b*zd. Amúgy kíváncsi lennék ,hogy milyen az az intenzív testmozgás és ,hogy mióta csinálod... De persze a dagadt disznók sose tehetnek róla!

2011. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

ma 14:56

Ezzel egyetértek, kivéve, ha valakinek a pajzsmirigyével van baj.

Viszont igenis vannak, akiknek szinte semmit nem kell tenni azért, hogy vékonyak maradjanak, szinte bármit ehetnek és esznek is, vannak viszont, akiknek nagyon meg kell dolgozni a vékonyságért, vagy mert genetikailag ilyenek, vagy mert valami gyógyszert szednek, vagy mert valami olyan betegségük van. Tény, hogy vannak ilyenek, ha nem is mindenki ezért kövér. De ők is le tudnak fogyni többségben, csak sokkal nehezebben.


Viszont mikor valaki azt mondja, hogy a vékonyság egyenlő az igényességgel, ha pedig valaki túlsúlyos, az igénytelen, pofán tudnám verni.

Jogom van ilyesmit mondani, mert én voltam már mindkét helyzetben.

Régebben alapból sovány voltam. Akkoriban ész nélkül ettem a hamburgert, pizzát vagonszámra, sőt a császárszalonnát (ami a kedvencem volt), a házi szalámit, zsíros kenyeret, chipset, csokit. Minden este egy tábla tejcsokiból csináltam magamnak csokis tejet. Mozgás, sport? Soha! Utáltam. Ennek ellenére mindenki azt hitte, hogy valamit sportolok, olyan alakom volt. Ezek szerint ekkor voltam baromi igényes magamra, ugye?

Később egy gyógyszer szedése miatt valamennyire megváltozott az anyagcserém, vagy nem tudom, de a szedése közben elkezdtem hízni. Ekkor kezdtem (szerintem) igazán igényes lenni magamra, mert ezentúl diétáztam, egészségesebb, tartalmasabb, viszont kevésbé kalóriadús étrendet állítottam össze magamnak, legalább heti hatszor kardioztam több mit egy órát és még egy órát erősítettem a problémás testtájakra. Ennek ellenére soha többet nem nyertem vissza a régi nagyon vékony alakomat. Normális volta a súlyom (170 cm-hez 59-62 kg között), de az 50 kg-t soha nem értem el, koplalni meg nem voltam hajlandó, mert nem tartottam egészségesnek. Ezek szerint ekkor meg igénytelen voltam.

De süketek az emberek....! :D

2011. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Fú nem gondoltam volna, hogy a külső csak a kövér és a sovány alkatra vonatkozik am. kár itt vitába bonyolódni, és tény, aki nem eszik nem hízik, és jobb esetben fogy.

Látott valaki kövér éhező afrikai gyereket, mert szerintem olyan nincs, max szegényeknek a pocijuk dagi, de olyanok, mint a csont, na az már betegség. Ha valaki fogyni akar ne egyen, ennyi, van ismerősöm, aki állítása szerint alig eszik, de reggelire többet zabál, mint én egy hét alatt, hát erről ennyit.

2011. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Áááááá! Mekkora marhaságok vannak itt! :D Aki fogyni akar, ne egyen. Meddig, kedves okos válaszoló? Egy hétig? Kettőig? Amíg össze nem esik?

Nehogy már az afrikai éhezők legyen a mérce, mert tényleg kétségeim lesznek az emberi józan ésszel kapcsolatban!


Aki fogyni akar, az hagyja el az üres kalóriákat, egyen sok zöldséget, tengeri halat, egy kis gyümölcsöt, ne zabálja tele magát és mozogjon.

Nehogy bevegye valaki ezt a "ne egyen" hülyeséget!

Ha valaki nem eszik a szervezete takarékra áll és később dupla annyit hízik vissza.

2011. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én mindig 53 kg voltam, és az elmúlt fél évben felszettem 2 kg-ot. 3 napig szinte semmit nem ettem, citromos vizet ittam 4-5 litert, meg ettem délbe egy kis tányér fűzeléket, de semmi reggeli, és semmi vacsora. Azóta NORMÁL étkezés mellett tartom a súlyom, ami az 53 kg. Jah, és nem éhezek, reggelire eszek müzlit tejbe, vagy kávét iszom kekszel, ebédelek ami leves, főétel(van, hogy egy nagy tányér tészta), utána vagy süti, vagy fagyi, vagy valami édesség, vacsizok is rendesen van, hogy egy egész pizzát megeszek persze nem 42cm-est, jah és ezek mellett van, hogy még 1 vagy 2 tábla csokit is eszem. Természetesen mozgok rendszeresen, de ez sok gyaloglást, és nem konditermet jelent az én esetemben, inkább még talán a tánc is idesorolható. Vannak a környezetembe, akik a "nem eszek" dolgot nem 3 napig, hanem 1 vagy 2 hétig csinálták, lefogytak, a gyomruk összeszűkült, és már kevesebb is elég, hogy jóllakjanak. És, aki fogyni akar, ne egyen, de persze ez max 5 kg. esetében működik, mert 50-60, vagy még több kg-ot, már sztem képtelenség leadni. Én voltam 15:49-es válaszoló, és úgy hiszem a 16:02-es nem értette mire írtam az afrikai éhező gyerek példáját. Amit arra értettem, hogy sok irdatlan kövér ember képzeli azt, hogy nem eszik, meg issza a light Colat, csak meg azt light, ahelyett, hogy vizet inna...
2011. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!