Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiuknál miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknál miért mindig a külső számít?

Figyelt kérdés
mármint nálatok fiuk miért az a fontos a csaj duci vagy nem??
2011. júl. 23. 19:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Fú szerintem ez egyén függő, bár azt vettem észre, hogy a pasiknál inkább az arc a fontos, egy gyönyörű arcú lánynak szinte mindegy is milyen a teste.
2011. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Gitarhero ***** válasza:
Most komolyan... A lányoknak milyen értékeik vannak?:D Láttál már 100 kilós 160 cm-es csajt egy Adonisz pasival? Én nemigazán... A fiúk a legtermékenyebb csajt keresik és erre egy túl dagadt vagy vékony csaj nemjó.. hameg csúnya az arca, akkor zacsi:D:D
2011. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Minden ember, kivétel nélkül vonzódik a széphez. Mivel ami legelőször szembetűnik a másikon az a külső szépség. Nagyon sok tapasztalatának kell lennie valakinek, és sok mindenen kell, hogy keresztülmenjen ahhoz, hogy képes legyen ezt teljesen figyelmen kívül hagyva csak a belső szépséget meglátni.

Ezért van az, hogy sokszor, főleg fiatal korban, de van, hogy idősebb korban is, sűrűn előfordul, hogy elsősorban külsőségek alapján döntenek az emberek, kivéve azok, akiknek azért nem fontos a szépség, mert azt hiszik, úgysem kapnának szép barátot, vagy barátnőt.

Nem lehet általánosítani ebben fiúkra, vagy lányokra.

2011. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Válasz arra, hogy igénytelennek tartotok:

Nem azt mondtam, hogy az nem érdekel, ha a csaj igénytelen. Az nem nagyon bír érdekelni külsőleg, ha próbál tenni érte, de ezek a problémák lehetnek genetikai gondok is.

Nálam a belső számít igazán, de az nagyon. A külső változik, de a belső legbelül örökre megmarad. A külső csak arra kell, hogy felhívja a figyelmet a belsőre.

2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Smartguy86 ***** válasza:
Ezen van a hangsúly: ha egy csaj belül nem fogadja el magát, utálja, hogy duci/csontsovány és emellett nem is tesz a dolog érdekében, akkor szimplán látszik rajta, hogy belül küzd magával. Az ilyen embernek nehezére esik boldognak lenni, örülni, mosolyogni. Minden, amit csinál erőltetett. Egy ilyen csaj sose fog megfogni senkit! Mert ránézünk, és tudjuk: ez a csaj beteg. A saját tehetetlenségének a betege.
2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Hát nyugodtan lepontozhatnak a bálnák vagy a "nehéz csontozatúak" de már bocs de nem tudnék komolyan venni egy duci, dagadt lányt. A nő az legyen nőies és vonzó. A hurka meg a sok zsír meg narancsbőr meg nem túl csábító! És inkább legyen picit vékonyabb kismellű (persze nem 40 kg)minthogy hatalmas csöcsök és háj. Meg a vékonyabb csajok egyszerűen jobbak az ágyban. Kényelmesebb. Meg nőiesebb. Jah és az ilyen 150 cm- kis dömperektől akiket könnyebb átugrani mint kikerülni, meg a magas vastag (magyarul nagydarab)"csajoktól" meg a hideg ráz :S pFf..
2011. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Kedves ma 19:38-as válaszoló! Felhívnám a figyelmed a ma 19:48-as válaszra. Na most legyen nagy a szád, hogy a pasiknak nem számít a külső. xDDDD
2011. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
persze szerintem az is fontos hogy ápolt legyen tiszta meg minden de ha sík buta bárány anorex akkor sztem nem éri meg pont azért bele szeretni csak egy ilyen 1 éjszakás kaland
2011. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
A lányoknál is az számit.Kinézet,kisugárzás,magabiztosság és ez alkotja az öszképet.A személyiségig el se jutnak, mert startból nemet mondanak.
2011. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan az ilyen embereket, mint a 19:48-as lelőném, mint a sz*rt. Az ilyenek veszik el az életkedvét a duci lányoknak! Én sem vagyok vékony, de érdekes nekem még senki nem mondta, hogy rossz lennék az ágyban, ennyi erővel lehet egy vékony lány is rossz az ágyban-.- Ha valaki kicsit túlsúlyos akkor már úgy néznek rá.mint a sz*ros rongyra és úgy bánnak vele, mint egy kutyával, ja bocs a kutyákkal legalább foglalkoznak. Remélem egyszer megváltozik ez a hímsoviniszta világ és az embereket tényleg a belső értékek alapján ítélik meg.
2011. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!