Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiuknál miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknál miért mindig a külső számít?

Figyelt kérdés
mármint nálatok fiuk miért az a fontos a csaj duci vagy nem??
2011. júl. 23. 19:32
1 2 3 4
 21/37 Smartguy86 ***** válasza:
21:19 - És egy kövér embernél mik azok a belső értékek? A lustaság, az igénytelenség, a depresszív hangulat, vagy esetleg az irigység másokra?
2011. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
akkor az meg micsoda, hogy írok egy lánynak, megnézi fb-men képet ozt lelép? pedig nem vagyok ronda... na akkor kinek is fontos a külső?? 15/F
2011. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

ma 22:15

Nem azért, de olvasgasd a válaszokat! Tanulságos lesz.


Mindenesetre nagyon sok embernek nagyon fontos a külső. Ne általánosítsunk, mert az ilyen téren hülyeség.

2011. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Ezt neki hiába mondod, mert szerinte nem igénytelenség elhízottnak lenni.

Meg úgy is elkezdi a szokásos dumát, h 10 nőből 10 azért zsírdisznó, mert beteg meg a gének:D

2011. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Jah jah a gének meg a vastag csontozat x,D


Hallottam már egypár ilyet :D Amúgy meg az vagyok akit lelőnének és csak megjegyezném ,hogy ez az én személyes véleményem a kérdező kiváncsi rá ,hogy fontos-e ? Nos nekem az. Jah és gondolom ahogy írtad ,hogy te sem vagy vékony. Hát gondolom :D Nah mind1 nem oltogatlak a szex meg nálam nagyon fontos és nem szeretem ha a csaj, tudom felháborító rágalom de tapasztalatból mondom: szóval zavaró ,hogy nem "bírja" a tempót nem tudtunk egymásra hangolódni azonkívül jobban izzadt mint én bármikor a lovaglásról meg annyit hogy mintha egy rohadt nagy liszteszsákot húztam volna a farkamra ami kicsit fel le mozog. A mostani szerelmem pedig tökéletes alakkal rendelkezik és neki meg azért voltak gátlásai mert kicsinek tartotta a melleit. Megjegyzem tök átlagos ,de sok lány viszont emiatt is parázik.Viszont tökéletes vele a szex és úgy pörög meg mozog még 1 óra után is hogy fú :D Pedig jó kondiba vagyok de néha még nekem kell felvennem a tempót. De mondom kinek mi. Lehet más a vékony lányokat szólja le bár az nem egy életre való teremtény az biztos :D

2011. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fontos a külső, mert ha szeret a lány, akkor semi sem számít.
2011. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Sportolok, elvárom, hogy a barátnőm is jól nézzen ki, és figyeljen magára.
2011. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Kedves smartboy nem minden kövér ember lusta! Én is 2 éve baseballozonm és én sem és az edzőm sem vékony, de hiába sportolok egyszerűen nem tudok lefogyni, sajnos és anyai ágon örököltem ezt, ugyanis ott mindenki ilyen, de persze te jobban tudod, mert te jobban tudsz általánosítani -.-
2011. júl. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Smartguy86 ***** válasza:

Elhízás = túl kevés mozgás + túl sok kaja


Fogyás = több mozgás + kevesebb kaja


VAGY


Fogyás = sokkal több mozgás + ugyanannyi kaja


Minden más csak önigazolás, és lustaság. Olyan nincs, hogy valaki a génjei miatt zabál annyit, hogy zsíros legyen. Olyan van, hogy valaki nem hajlandó betartani a diétát és kardio edzést végezni nap mint nap...


Hízás = kalóriatöbblet = többet zabálsz, mint amennyit elhasználsz a mindennapok tevékenységeivel + sporttal


Fogyás = kalória deficit = többet használsz el a mindennapokkal + sporttal, mint amennyit megzabálsz


Akárki akármi mást mond, az csak önigazolás és a lustaság elfedése = igénytelenség. Sajnálom!


Jah! És az elhízás EGÉSZSÉGTELEN! Akár 1000-en vannak a családban elhízva, akár senki, AKKOR IS!

2011. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Kedves Smartguy!

Én nem vagyok egy olyan kis ember. Napi kb. 2 és fél órát intenzíven mozgok (kondizok, futás, néha úszás, stb.) Keveset eszek, főleg gyümölcsöt, zöldségeket és fehérjét, mégsem fogyok. Sajnos nekem anyai és apai ágon is öröklődött egy kevés súlyfelesleg.

2011. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!