Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Szerintetek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Szerintetek nagyobb esélye van egy pasinak ilyen autóval? Kép lent.

Figyelt kérdés
Ilyen autót akarok venni, mert sajnos a mai nők nagyon anyagiasak. Lányok. Szerintetek nagyobb esélyem van NÁLATOK ha ezzel megyek randira? (most egy 1,2 milliós van, de azt beszámítják) [link]
2011. júl. 16. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:

Te komolyan ilyen idős vagy? 31éves? Ne is haragudj meg de én 27éves vagyok és ennél inteligensebbnek érzem magam. Az autó normális embereket nem érdeklni olyan szempontból, hogy azon múljon egy kapcsolat kezdete vag minősége....Engem ne mérint meg egy BMW. A fontos nekem a szeretet biztonság és minden belső tulajdonság. Nem érdekel a 2lábon kell járkálni.

Komolytalan egy ember lehetsz. Még kiegészítem annyival, hogy a kérdés hogy "nagyobb esély a csajoknál" A pláza cicáknál és a 15-18évesek között esetleg akik a farokra mennek.

27L

2011. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok,de sose a kocsi alapán választottam,sőt eddig szinte a barátaim 90%-nak nem volt kocsija.Volt akinek még jogsija sem.
2011. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de egy nőnek az számít hogy a pasi nézzen ki jól és ne az autója! Persze ne járjon trabantal!! :D 16/L
2011. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 A kérdező kommentje:

Fura, hogy itt a csajok többsége azt irja, hogy őket nem érdekli az auto. De személyes tapasztalataim nem ezt támasztják alá.


Én annak örülnék, ha valoban ugy lenne, ahogy irjátok, mert akkor megmaradna a 2 auto árának külömbözete :-))

2011. júl. 18. 09:50
 55/89 anonim ***** válasza:
egy e90 estől nem hiszem hogy több pinát szednél fel, igazán felnőhetnél már 30 évesen ez nevetséges próbálkozás.
2011. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
100%

Ezért ne adj pénzt.

Lassan 20 éve van jogsim.

Vezettem már mindenféle autót, többek közt ilyet is mint a képen van.

Rá kellett jönnöm, kétféle autó van:

-a szar

-a még szarabb

A BMW a második kategóriába tartozik.

Csajozni meg nem kell ilyen kocsi. TE nézz ki jól.

34/F

2011. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:

En igaz csak 18 vagyok, de elozo baratomnak eleinte nem volt kocsija. Aztan lett egy regi opelja. Sajnos nem volt eppelmeju, igy 2 ev utan szetmentunk. Mostani paromnak egy porscheja es egy audija van, es nem ezert jottem vele ossze. Elso randira egy corsaval jott.:) minden esetre nagy a szerelem, es en a szakadt opelba is ugyan olyan buszken ultem mint a porscheba, de nem az auto miatt, hanem mert olyan ferfi mellett ulhettem akit szerettem, illetve akit most szeretek.:)

de az teny, hogy jol alltam mind az opelnak, mind a porosnak valamint az audinak:D szoke cicababak barmijen kocsit feltunningolnak.. megha csak optokailag is..:D

2011. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
*optikailag
2011. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
*barmilyen, és most abbahagyom a csillagozgatast! :D
2011. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kocsi árát odaadod nekem, én megtamítalak csajozni. Nekem Micra-m van, és egy bomba csajom. Pedig az én autóm tényleg nem egy PUNCIMÁGNES!
2011. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!