Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Szerintetek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Szerintetek nagyobb esélye van egy pasinak ilyen autóval? Kép lent.

Figyelt kérdés
Ilyen autót akarok venni, mert sajnos a mai nők nagyon anyagiasak. Lányok. Szerintetek nagyobb esélyem van NÁLATOK ha ezzel megyek randira? (most egy 1,2 milliós van, de azt beszámítják) [link]
2011. júl. 16. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:

Igaz, én csak 20 éves vagyok, de kurv@ra leszarom a kocsimárkákat:D sőt...még azt is, hogy van-e kocsija az illetőnek...xD

Szerintem 10 év múlva se fogom másként gondolni, mert aki 30 évesen a pénzre megy, meg arra, hogy kitartsák, az 20 évesen is arra fog...:)

Én nem sofőrt akarok magamnak, hanem férfit:)

De te tudod...xD

Szamócának meg annyit, hogy igaza van:D Jól látja a dolgokat:)

Egyébként hadd meséljek gyorsan egy sztorit...

Anno randizgattam egy sráccal, volt kocsija, igazából nem tudott meghatni, mert amúgy egy gyökér volt :'D Szóval idővel le is koptattam...Néha-néha felhív, legutóbb, mikor felhívott, az volt a második mondata, hogy új kocsit vett...-,-' F@szom se kérdezte..., másrészt nem szeretem, ha meg akarnak vásárolni...

Szerintem sokkal fontosabb a kisugárzás, meg hogy mennyire határozott az adott férfi.

Ki nem állhatom a tesze-tosza puha p*csöket :'D Lehet felőlem mercédesze is...:'D meg egy rakás pénze, ha a szememben nem férfi...:D

2011. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, totál teszek a kocsira :S

barátomnak egy régi Fordja van, mégis 7éve vele vagyok.

Ha komoly kapcsolatot keresel, azt nem az autód fogja meghozni.

2011. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha minden mai 20 éves úgy gondolkozna mint Nephelé :-)
2011. júl. 16. 20:00
 34/89 anonim ***** válasza:
90%

nagyon kicsi lehet a péniszed.


21/n

2011. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem kicsi, tévedsz.
2011. júl. 16. 20:10
 36/89 anonim ***** válasza:

nekem közepes.


14centii :o

2011. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
Csak nehogy kilógjon majd a bömösből.
2011. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:
De nem is akkora, hogy a kocsiból kilógna. Viszont eltértünk a témától...
2011. júl. 16. 20:13
 39/89 szamóca.. ***** válasza:
ezen az elven akkor ha nagy farkat akarok, bkv-n kell pasiznom? ott is olyat kell keresni aki fut az ellenőr elől:D
2011. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:

Totálisan nem érdekel, hogy egy pasinak milyen márkájú kocsija van... Igen, az számít, hogy legyen valamilyen, de nem hidalok le egy csili-vili autótól, nem szempont a párválasztásban. A jelenlegi barátomnak egy viszonylag alacsony kategórás autója van.


27/N

2011. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!