Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Szerintetek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Szerintetek nagyobb esélye van egy pasinak ilyen autóval? Kép lent.

Figyelt kérdés
Ilyen autót akarok venni, mert sajnos a mai nők nagyon anyagiasak. Lányok. Szerintetek nagyobb esélyem van NÁLATOK ha ezzel megyek randira? (most egy 1,2 milliós van, de azt beszámítják) [link]
2011. júl. 16. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:

Szamócának valamilyen szinten igaza van.

Azért nem fognak beléd esni, mert BMW-d van max pénzéhes kvk fognak rád tapadni, akik szeretnek kocsikázni :S

Én nem csak a csajok miatt cseréltem le hanem mert nagyon, praktikusabb, meg bmw fan vagyok, és akadt egy jó lehetőségem,

Tehát olyan 50-50% :)

2011. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
A végén még meggyőztök arról, hogy egy normális nőnek nem számít a kocsi emblémája :-)))
2011. júl. 16. 19:46
 23/89 szamóca.. ***** válasza:

nem is az a lényeg hogy kinek mi számít... de aki azért lesz veled, az nem az érzéseidért vagy a személyiségedért lesz. elképzelhető hogy ő tényleg úgy érzi hogy ez kell neki, de hamar kibukik a dolog... amúgy nem hülyeség az alapkoncepció, csak komoly kapcsolat kialakítására nem alkalmasa technika:) de tény hogy könnyebb csajozni, de az olyan is.. tudod, olcsó húsnak... :D

azért vedd meg a bmw-t, mert az jobb autó, és élvezd.

2011. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:

jobban jársz ha arra a napra bérelsz egy autót, ha a talicskával nem megy :)

50 ezerér már audikat lehet bérelni, és garantáltan meglesz 1-2 csajszi.

2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok BMW Fan. Csak ilyen van fateromnak (neki ezüst-metál) és sajna ami igazán tetszik (a Mercedes C220 CDI 2007-es) az 5 millió és olyanra nem telik :-)
2011. júl. 16. 19:49
 26/89 anonim ***** válasza:

Amúgy jók ezek a bmw-k, szerintem nem lesz csalódás.

Az 1.6 kicsit kevés bele, de télen jól lehet vele játszani ;)

Gondolom a 2.0 dízel is jó lesz, csak kicsit több kilóméterrel.

2011. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellenek alkalmi partnerek, tehát a bérlés emiatt kilőve.
2011. júl. 16. 19:50
 28/89 szamóca.. ***** válasza:
100%
jah még azt hozzá teszem, hogy ha csjozós autót akarsz formára menj. a nőt nem érdekli hogy mekkora motor van benne vagy hány lovas, csak csillogjon és brümmögjön, de az mindegy, mert nem ismerik fel ha a lyukas kipuf miatt brümmög :DD
2011. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:
Én abszolút Mercedes Fan vagyok, az Audi A4-es meg nem tetszik annyira sem mint a 320D.
2011. júl. 16. 19:52
 30/89 anonim ***** válasza:
vidd el azért egy tesztkörre, biztos megfelel-e.
2011. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!