Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Szerintetek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Szerintetek nagyobb esélye van egy pasinak ilyen autóval? Kép lent.

Figyelt kérdés
Ilyen autót akarok venni, mert sajnos a mai nők nagyon anyagiasak. Lányok. Szerintetek nagyobb esélyem van NÁLATOK ha ezzel megyek randira? (most egy 1,2 milliós van, de azt beszámítják) [link]
2011. júl. 16. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 szamóca.. ***** válasza:
100%
31 évesen meg már lehetne annyi eszed hogy tudd, ha még meg is lehet fogni ezzel egy nőt (ami - remélem - abban a korban már ritkább) az akkor is csak dugásra lesz jó, hiszen nem téged fog kívánni hanem a kakás pénzed és a kocsid. ami oké, ha dugás után hazaküldöd, de ha ott marad az neked sem lesz jó.
2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:

Igen...igen ebben igazad van, bár elég érdekesen fogalmaztad meg.

Eddig nekem is csak "dugás" volt, de most alakul egy kapcsolatom.

Szóval összejöhet simán.

2011. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 szamóca.. ***** válasza:
nem kizáró ok, de akivel tényleg összejön, és tényleg jó mint barátnő, az nem az autódért fog belédszeretni.
2011. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 A kérdező kommentje:
Mondom, van most is autóm, de nem BMW hanem Renault.
2011. júl. 16. 19:34
 15/89 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Engem nem befolyásolt az ilyesmi. Értem hiába jöttek, hogy randizni vigyenek a legjobb kocsikkal. Viszont amikor megismertem azt, akibe végül beleszerettem, csak egy bringája volt. Kocsink csak később lett, már közös szerzemény.
2011. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 A kérdező kommentje:

Most ilyen van


[link]

2011. júl. 16. 19:37
 17/89 anonim ***** válasza:

Hű, hát a Thalia se rossz autó...

Én konkrétan egy Ford Fiesta 1.4 TDCI-t cseréltem be rá...

De megérte.

2011. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 A kérdező kommentje:
Ameddig a Ford Fiesta-d volt, addig nem buktek a nők rád és emiatt cserélted le BMW-re?
2011. júl. 16. 19:41
 19/89 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem fogalmam nincs a kocsimárkákról, és nem is érdekelnek az autók, szóval engem biztosan nem befolyásolna. XD


Szerintem a kocsiddal csak valami anyagias p.csát foghatsz meg, normális csajt csak kedvességgel kisugárzással és intelligenciával lehet. Tudom az nehezebb, mert nem lehet venni.

2011. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 szamóca.. ***** válasza:

hát akkor pusztán praktikai szempontból is érdemes ám lecserélni, a nőktől eltekintve ha megteheted:D németek azért jobbak ebben... bár persze ez meg attól függ te melyiket szereted jobban.

midnenesetre szerintem nem jó ötlet autóval csajozni, az okot már leírtam.

2011. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!