Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Sokak szerint kedves, intelligens, humoros, jó lelkű ember. Felsőfokú végzettségem van és éppen most készülök tovább tanulni, vannak céljaim, terveim, álmaim. Mégis sorban kapom a visszautasításokat a lányoktól, mindig a szokásos dumával jönnek, hogy mennyire jó vagyok, de csak BARÁTNAK. Komolyan mondom én már kezdem feladni az egészet. Tényleg az tud érvényesülni náluk aki beképzelt egoista bunkó majom? Azt mondják túl jó ember vagyok, az a bajom..lehet, hogy igazuk van, de én nem tudok megváltozni, egyszerűen ilyen a természetem.
2011. júl. 15. 14:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

13:23 és 16:36-ot írtam, és egyetértek az előttem szólóval! Vannak, akik még életükben nem jártak senkivel és még nekik sem tanácsolja senki (na jó, persze ha idióták, akkor ez a megoldás, de te normális vagy :) ), hogy változzanak meg! :D

Nem azt akartam a kis sztorimból kihozni, hogy beszélgess társaságban, hanem azt, hogy légy az az ember, akin kívül nem is akar szóba állni mással a csaj, ha pedig mégis megteszi, akkor záros határidőn belül teremj ott és harcolj! Lehetsz te nagyon jó beszélgetőtárs, ha jön valaki, aki még nálad is jobb, sőt, nyíltan igényt formál a csajodra, vagy kiszemeltedre! Ha ilyenkor visszavonulsz, akkor, mint a kutyáknál a szuka is és a másik kan is el fogja könyvelni, hogy vagy nem a szukára utazol, vagy nem vagy vetélytárs! A kettő kb. ugyanazt jelenti: Nem lesz a tiéd a nőstény!

Másrészt viszont, ha most nem vagy jó passzban, akkor ne is erőltesd a csajozást, mert a lányok megérzik, ha nyomott a hangulatod és tutira nem állnak be a önként az igába, hogy kihúzzanak a trágyából, amiben most benne érzed magad! A lakásodba sem úgy hívod el a lányokat, hogy rendetlenség van, aztán ha majd zavarja őket, akkor összepakolnak, hanem kisikálsz mindent és várod a vendéget! :D Így csináld lelkileg is és minden okés lesz! :D

2011. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Már írtam ide, a 22 éves vagyok. Veled ellentétben nekem még sohasem volt senkim sem, szóval még sokkal szarabb helyzetben vagyok.

Ennek ellenére nagyon jól tudom, h mit csinálnék a helyedben! Azt írtad, h nem tudom, mivel tudtad magadhoz csábítani a két kapcsolatodat. Meg kell keresned őket, és megkérdezni, miért jártak veled? Így biztosan te is könnyebben fel tudnád ismerni a magadban rejlő értékeket.

2011. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!