Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Sokak szerint kedves, intelligens, humoros, jó lelkű ember. Felsőfokú végzettségem van és éppen most készülök tovább tanulni, vannak céljaim, terveim, álmaim. Mégis sorban kapom a visszautasításokat a lányoktól, mindig a szokásos dumával jönnek, hogy mennyire jó vagyok, de csak BARÁTNAK. Komolyan mondom én már kezdem feladni az egészet. Tényleg az tud érvényesülni náluk aki beképzelt egoista bunkó majom? Azt mondják túl jó ember vagyok, az a bajom..lehet, hogy igazuk van, de én nem tudok megváltozni, egyszerűen ilyen a természetem.
2011. júl. 15. 14:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy jól kereső állást azt visítsd nekik a lóvét
2011. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ha csak és kizárólag ez számít nekik, akkor inkább maradok egyedül...
2011. júl. 15. 14:25
 3/32 anonim ***** válasza:
Isten hozott a real világban Neo.
2011. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a legnagyobb baj az emberekkel, hogy nem tudják értékelni az olyan normális embereket, mint Te is vagy. A fiúknak általában a külsőségek számítanak, mint a tökéletes smink, a mindig beállított haj, a műköröm. A lányoknak meg fogalmam sincs mi kellene, pedig én is lány vagyok. De egyszerűen nem értem nőtársaimat. A valóban kedves, aranyos, intelligens srácokat visszautasítják. Az rejtély, hogy miért. Talán azért, mert mint a fiúknak, nekik is fontosabb a külső. Akinek van egy kis belső értéke is az már "nem menő", nem felel meg a mai társadalom elvárásainak. De ha a bulikon, és társaikon múlik ez az egész, akkor én személy szerint nem akarok megfelelni a mai társadalomnak. Így is van elég divatb*zi férfi és nő egyaránt. Mert sokaknak fontosabb, hogy mit gondolnak róla mások. Aki pedig normális emberként próbál viselkedni, az egyszerűen le van nézve.

1*/L

2011. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem udvarolsz, hanem barátkozol.

Akár tetszik, akár nem, a kapcsolat egyik alapja a szex. Éreztetned kell valakivel, hogy szexuálisan is kívánod, nem csak kedveled őt. Persze nem tiszteletlenül, az már a másik véglet, de merd megfogni a kezét, dicsérni a kinézetét, nézz végig rajta finoman stb. Szerintem ez a gond.

2011. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Sajnos ismerős szituáció. Van olyan ismerősöm, aki egy tőmondatot nem bír megfogalmazni és leírni helyesen, bunkó módon viselkedik másokkal és mégis, hetente új nővel látom. Én természetesen nem erre vágyom, nekem csak egy stabil, kölcsönös szereteten és elfogadáson alapuló kapcsolat kell. Igazából egyetlen igényem van külső terén, hogy a lány ápolt legyen. De ez szerintem nem valami hatalmas extra. Testalkat meg tökéletesen mindegy számomra, lehet ugyanúgy vonzó egy teltebb lány mint egy vékonyabb.
2011. júl. 15. 14:43
 7/32 anonim ***** válasza:

14:36-os vagyok.

Bár találkoznék a "való életben" egy olyan sráccal, mint Te vagy...Csak az a baj, hogy nagyon ritka az ilyen felfogású fiú.

2011. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
A jó megjelenés sokat számíthat sportolj,az mindenképp bejön nekik főleg a kondi vagy a futball...(:
2011. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Szívesen kondiznék professzionálisabban is, csak az a baj, hogy immunbeteg vagyok, így a kemény sport számomra nem jöhet szóba, most is egy lábsérülés elfertőződése miatt gyakorlatilag 4 hete inaktív vagyok. :(
2011. júl. 15. 15:00
 10/32 A kérdező kommentje:
Kedves 14:48-as! Merre laksz, lehet, hogy nem is vagyunk távol egymástól? :)
2011. júl. 15. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!