Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Sokak szerint kedves, intelligens, humoros, jó lelkű ember. Felsőfokú végzettségem van és éppen most készülök tovább tanulni, vannak céljaim, terveim, álmaim. Mégis sorban kapom a visszautasításokat a lányoktól, mindig a szokásos dumával jönnek, hogy mennyire jó vagyok, de csak BARÁTNAK. Komolyan mondom én már kezdem feladni az egészet. Tényleg az tud érvényesülni náluk aki beképzelt egoista bunkó majom? Azt mondják túl jó ember vagyok, az a bajom..lehet, hogy igazuk van, de én nem tudok megváltozni, egyszerűen ilyen a természetem.
2011. júl. 15. 14:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Borsod megyében lakom.

De még ha a lakhelyemmel nem is lenne probléma, akkor lenne a korommal, még 20 sem vagyok.

2011. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
:(
2011. júl. 15. 15:08
 13/32 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem gondolnám, hogy egy tizenéves lánytól akarnál bármit is...

Amúgy Te merre laksz?

2011. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Pest megye..szóval messze
2011. júl. 15. 15:41
 15/32 anonim ***** válasza:

Várható volt, hogy nem itt laksz a környéken...

A közelemben nincsenek ilyen srácok, sajnos.

2011. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Kedves 14:36 minden tiszteletem.Kézcsók.És mindenhol megtalálhatóak az ilyen srácok.
2011. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Mit végeztél kérdező ? Továbbtanulás alatt mit értesz , PHD-t ?


Sztem az lehet a baj, hogy vagányabbnak kéne lenned, macsóbbnak, talpraesettebbnek és kevésbé érzékenynek. Ez tanulható, pár évvel én is így voltam , mint te, aztán kicsit eltávolodtam az íróasztaltól és proffesszionális csajozógép lett belőlem. Persze, ez nem muszáj így történjen, de én ezt szerettem volna, ezért hajlandó voltam lefaragni az elveimből, és leereszkedni a társadalomhoz :) Hajrá, remélem neked is menni fog !

2011. júl. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
nincs véletlen egy Level 85-ös Blood Elf Paladinod ? az sok mindenre választ adna, bár a felsőfokú végzetség mellet ennek kevés az eséje ;D
2011. júl. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Miért mindenki a paladinokkal jön? Nekem csak roguem van!!!
2011. júl. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

A barátságot a szexuális vonzalom választja el a szerelemtől! Talán nem tetszel a csajoknak, akik neked tetszenek... Ha tetszenél, akkor meg lenne pasijuk... ilyen az élet! Ne gondold, hogy bárkinek egyszerűbb! :S

Türelem, ifjú padavan! :D

2011. júl. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!