Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Sokak szerint kedves, intelligens, humoros, jó lelkű ember. Felsőfokú végzettségem van és éppen most készülök tovább tanulni, vannak céljaim, terveim, álmaim. Mégis sorban kapom a visszautasításokat a lányoktól, mindig a szokásos dumával jönnek, hogy mennyire jó vagyok, de csak BARÁTNAK. Komolyan mondom én már kezdem feladni az egészet. Tényleg az tud érvényesülni náluk aki beképzelt egoista bunkó majom? Azt mondják túl jó ember vagyok, az a bajom..lehet, hogy igazuk van, de én nem tudok megváltozni, egyszerűen ilyen a természetem.
2011. júl. 15. 14:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok, csak két évvel fiatalabb vagyok. Esetleg vmi hobbid nincs? Vagy az egyetemen nem tudnál néhány szerényebb lánnyal összeismerkedni? A visszahúzódók között sok a magányos, talán találhatsz egy lányt, akinek te lennél a megmentője!
2011. júl. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, respect!
2011. júl. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Smartguy86 ***** válasza:
53%

Kérdező! Ha nem kellesz a lányoknak, az azért van, mert még nem vagy magadban kész arra, hogy bárki is szeressen. Nem hiszel magadban, nem bízol magadban, és ezt másoktól várod, hogy megadják neked. Pedig önbizalmat csak magadnak adhatsz! A nők nem csak arra vágynak, hogy jóbarát legyél a számukra, hanem arra is, hogy felkeltsd az érdeklődésüket szexuális és egyéb téren is. A lányok, főleg a szépek annyi meg annyi ajánlatot kapnak, hogy muszáj szűrniük! És ha te ki tudsz tűnni valamivel, akkor nyertél. De ahhoz, hogy kitűnj, ahhoz meg kell tudni mutatni magadat. Ahogy te válogatsz a lányok között, úgy ők is válogathatnak közted és a többi között... Ezért annyi a dolgod, hogy szépen leülsz, szummázod, hogy miért is vagy te olyan jó parti a számukra. Ha ez megvan, akkor elgondolkozol azon, hogy hogyan tudnád ezt a csodás valamit, ami te vagy, egy olyan formába önteni, ami párkapcsolat-kompatibilis lenne. Ha nem tudsz olyat mondani, ami miatt jó parti lennél... nos akkor az önbecsüléseddel van baj és kicsit foglalkozz magaddal! Ha a sport nem megy, akkor találj hobbit, ami érdekes, tanulj sokat, olvass jó könyveket, amiből nem csak egy idétlen történetet tudsz meg, hanem valami életszerű, hasznosat is. Rengeteg ilyen van!


Add el magad! Legyél határozott, férfias, és NE VÁRJ! Ismétlem: NE VÁRJ! A csajokat nem megismerni kell, aztán randira hívni, hanem előbb elhívod randira, aztán ha eljön, akkor lehet ismerkedni. Miért? Mert akkor nem húzod az idődet! Bájologni hónapokig a barátkozók szoktak. Aki párt keres, az AZONNAL randizni viszi a lányt. Nem "Tali" meg hasonló buuziságok, így mondd: "Eljössz velem egy randira?". Ezzel már le is van tisztázva, hogy nem barátkozni akarsz. Ez nagyon fontos!

Megismerni ráérsz majd közben, meg a következő randin...

2011. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanebben a cipőben járok, csak lányban. Épp a minap kaptam ismét egy jó nagy "pofont", hogy jó barát vagyok.....És eddig mindig ez volt. Valamiért csak barátnak tekintenek, meg aranyosnak, meg kedvelnek, de mást nem:S

20/L

2011. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A jólelkű már rossz! Én, veled egyidős lányként azt tanácsolom, hogy erre ne menj nagyon rá! Majd, ha már jártok, csak akkor mutasd meg, hogy milyen jólelkű vagy! Nekem is van egy olyan fiú barátom, aki férfias (bár nekem külsőre nem jön be), vagány (a maga stílusában, de nem az enyémben) és jólelkű... anyukám egyszer véletlenül a beszélgetés hevében a barátnőmnek nevezte! XD XD XD ---> Remélem érthető, amint ki akartam fejezni!

Egy barátnőjébe nem szeret bele az ember lánya!

A "túl jó ember" magyar megfelelője a pancser! :S Bocs! Az, aki mindig fáziskésésben van! Lesd a megfelelő pillanatot, amikor a csajt megnyerheted és tedd azt, amit akkor kell, ne hátrálj meg, ne halogass, mert a következő találkozásnál már nem lehet ugyanazokat a rakétákat begyújtani! :D Ha akarsz valamit a csajtól, akkor nyomulj folyamatosan, de soha ne túlságosan, nézz sokat a szemébe, ne mesélj arról, hogy milyen szerencsétlen vagy a kapcsolatok terén, nevettesd meg, nevess te is sokat, ne okoskodj, ne villogj a diplomáddal, ne fikázd a többi pasit, ne panaszkodj, tűnj elégedettnek és boldognak (mert a lányoknak ilyen fickó kell) és minden sínen lesz! Sok sikert! :D

2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igazad van. Megpróbálok "nem jó lelkű" ember lenni, ahogy a mai kor elvárja. Sokan fognak még sírni miattam azt megígérhetem.
2011. júl. 18. 16:00
 27/32 anonim ***** válasza:

Az, hogy ne legyél "jólelkű", az nem a mai kor elvárása! Minden csajnak az alfa hímek jönnek és jöttek be mindig is! Nézd csak meg a lovagkort! Az egy dolog, hogy verseket írtak és segítették az elesetteket, de csillogó páncélt viseltek és lekaszabolták az ellenségeiket (és szívük hölgyének ellenségeit is)! Vérengző vadállatokként vonultak a csatába, bátran harcoltak, üvöltve vágták le áldozataik fejét a pallosukkal, stb... Ettől voltak olyan elképesztően, istenien és fölülmúlhatatlanul szexisek. A versek, meg a dalok csak hab volt a tortán! De melyik csaj nem harapna bele gondolkodás nélkül egy fincsi tortába?! P*csába a habbal, nem kell a sallang, ide a sütivel! :DDD

Azért maradj csak olyan, amilyen voltál eddig is, csak mutass kevesebbet a jó oldaladból és többet a benned lakozó vademberből! :D

Volt egyszer, hogy egy egy ránézésre nagyon helyes, vagány, bőrdzsekis, tetkós, motoros srác futott utánam, aki miatt a fél világ irigyelt (az ágyban meg egy isten volt)! Könyörgött, hogy járjak vele, de nem kellett! Tudod, hogy miért?! Mert az egyik fesztiválon azt mondta, hogy "Imádom, hogy olyan vagány vagy! Pont egy ilyen csaj kell nekem!", én meg belegondoltam, hogy valóban, ő egész végig csak kussban ült a sarokban, amíg engem jobbnál jobb pasik fűtögettek, vagy csak összetalálkoztam velük a pultnál és elkezdtünk dumálni, a percekből meg volt, hogy órák is lettek, és mit csinált az a srác, akivel mentem?! Nagy büdös semmit! Szemlesütve várta, amíg visszakeveredek hozzá az újdonsült cimboráimtól övezve! Erre mondom én, hogy kiskutya még, nem vonyítok együtt vele! XD (És azt még feltétlenül hozzá kell tennem, hogy ő volt az egyetlen próbálkozásom, aki idősebb volt - egy teljes évvel -, mint én, az összes többi pasi, akivel dolgom volt, fiatalabb volt nálam, szóval nem korfüggő, hanem tesztoszteronszint függő! :D )

2011. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Sosem voltam muja társaságban, aktívan bekapcsolódtam a beszélgetésekbe mindig. Az az igazság, hogy eddig volt már 2 kapcsolatom, igaz nem tartottak sokáig. Máig nem tudom, hogy őket hogyan szedtem fel (nagyon szép lányok voltak mindketten, mai napig futnak utánuk a férfiak) és most miért nem vagyok képes ugyanezt megismételni. Bár be kell vallanom az elmúlt pár hónapban eléggé rosszul alakultak a dolgaim és ez negatív kihatással van a lelkiállapotomra. :S
2011. júl. 18. 16:45
 29/32 anonim ***** válasza:
DE legalább már volt kapcsolatod.Van akinek egy sem volt, és annyi idős, mint te.Ez szerintem egy szünetszerű időszak, aztán majd újra összejön.
2011. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jah és szerintem az semmiképp nem segít, ha mondjuk átmész bunkóba, vagy hasonló, mert akkor az már nem te vagy. Légy önmagad, aztán lesz, ami lesz. Ne sürgesd. Most pont írtad, hogy ne vagy jó lekli állapotban. Majd ha javul ez a dolog, utána javul minden más is:):) Az előző voltam amúgy:)
2011. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!