Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? 15/L

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy még miért nem találtam senkit. Pedig nem vagyok csúnya, se dagadt, rendes vagyok, ha valakinek valami gondja van, akkor együtt érzek vele! Lehet, hogy közre játszik az is, hogy túl visszahúzódó vagyok?? Járok szórakozni is, meg minden, de semmi!! Mondjuk nem is egy szórakozóhelyen szeretnék összejönni egy pasival, csak ismerkedni....néha már úgy érzem, hogy örökre egyedül maradok ezen a világon!! Nem csak hóbortból szeretnék pasit, hanem jó lenne tudni, hogy valaki szeret, és, hogy nem vagyok egyedül!! Még nem is csókolóztam soha, már randiztam, de nem éreztem úgy, hogy ő lenne az igazi, úgyhogy csak barátok maradtunk az illetővel. Olyan hülyén érzem magam, amikor mások mesélik, hogy smároltak, aztán megkérdezik tőlem, de nem mondhatom azt, hogy igen, úgyhogy égek azzal, hogy nem :S Meg az is, hogy várjak türelmesen, de nem várhatok örökké... Már csomószor volt, hogy aki nekem tetszett, annak én nem tetszettem vagy nem tudom, de a lényeg, hogy semmi nem történt vele, max néhányszor megnéznek, hogy most na, vagy az is megfordult a fejemben, hogy azért néznek, mert nem tudják, hogy ki ez a hülye aki bámul!!?? Meg aztán nincs is elég önbizalmam...Huh, bocsi a regényért, de most igazán kiöntöttem a szívem, úgyhogy kicsit hosszú lett...
2011. aug. 10. 11:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad: visszahúzódó vagy, nincs önbizalmad. Változtass ezen!!!
2011. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ismerkedj.. beszélgess másokkal bátran. Ha nagyon bejön egy srác menj oda és kezdeményezz ma már ez nem égő. Legyen egy kis önbizalmad is mert az mindig jól jön. Lehet az a baj hogy nagyon válogatós vagy. Persze nem mondom h nem kell válogatni de ha mondjuk akad egy átlagos kinézetű srác de kedves akkor azt ne dobd el egy olyanért aki jó pasi de bunkó.
2011. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De nem vagyok annyira visszahúzódó, csak egy kicsit. Azért nem is akarok egy r*ngyó lenni, aki állandóan vihog, meg qrvás képeket rak fel netre, bár úgy tűnik, hogy a fiúknak ez sokkal jobban bejön.....:S
2011. aug. 10. 11:40
 4/37 anonim ***** válasza:
67%
Mert ronda vagy és nem tudsz betonozni :)
2011. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy csúúúúnyaaa?
2011. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbizalmad. Az emberek is szebbnek látnak, ha magabiztos vagy.

Azon kívül pedig, nekem egész normális lánynak tűnsz az irományod alapján. Sokkal érettebb vagy, mint a korodbeliek. :)

2011. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem...sokan mondták már, hogy szép vagyok!!!
2011. aug. 10. 11:42
 8/37 anonim ***** válasza:
11:41 vagyok képet linkelsz h megtudjam tényleg nem vagy-e az?
2011. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
ezeket úgy írod, mintha legalábbis 30 éves lennél! Semmiről nem vagy lecsúszva.. Az, hogy a többiek villognak azzal, h kikkel smároltak, nem kell, h érdekeljen! Ők csak azéert csinálják, h tudjanak miről beszélni és erre semmi szükség! Én is így voltam. Vártam az igazit! 17 éves koromig SEMMI nem volt, egy randi sem! DE aztán jött a Párom, akivel már 6és fél éve együttvagyunk és már a Férjem! Imádom, boldogok vagyunk! Úgyhogy várj és ne siess el semmit olyanokal, akikkel kapcsolatban nem érzel semmit, vagy nem érzed, h az igazi.. Ne hallgass azokra, akik buliból csókolóznak, vagy sexelnek. annak semi értelme! Hidd el ha kivárod, az lesz iaz igazi élmény,!! Sok boldogságot! :)
2011. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 compactegon ***** válasza:

15 évesen durva kijelenteni, hogy nem kellesz senkinek :D

tegyél fel képet, majd a sok 15-18 éves srác biztos jelentkezik.

2011. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!