Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? 15/L

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy még miért nem találtam senkit. Pedig nem vagyok csúnya, se dagadt, rendes vagyok, ha valakinek valami gondja van, akkor együtt érzek vele! Lehet, hogy közre játszik az is, hogy túl visszahúzódó vagyok?? Járok szórakozni is, meg minden, de semmi!! Mondjuk nem is egy szórakozóhelyen szeretnék összejönni egy pasival, csak ismerkedni....néha már úgy érzem, hogy örökre egyedül maradok ezen a világon!! Nem csak hóbortból szeretnék pasit, hanem jó lenne tudni, hogy valaki szeret, és, hogy nem vagyok egyedül!! Még nem is csókolóztam soha, már randiztam, de nem éreztem úgy, hogy ő lenne az igazi, úgyhogy csak barátok maradtunk az illetővel. Olyan hülyén érzem magam, amikor mások mesélik, hogy smároltak, aztán megkérdezik tőlem, de nem mondhatom azt, hogy igen, úgyhogy égek azzal, hogy nem :S Meg az is, hogy várjak türelmesen, de nem várhatok örökké... Már csomószor volt, hogy aki nekem tetszett, annak én nem tetszettem vagy nem tudom, de a lényeg, hogy semmi nem történt vele, max néhányszor megnéznek, hogy most na, vagy az is megfordult a fejemben, hogy azért néznek, mert nem tudják, hogy ki ez a hülye aki bámul!!?? Meg aztán nincs is elég önbizalmam...Huh, bocsi a regényért, de most igazán kiöntöttem a szívem, úgyhogy kicsit hosszú lett...
2011. aug. 10. 11:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Egy fiú orul, ha meglát egy szexi képet a FBn, amin kidobod a melleid, de azonnyomban azt fogja gondolni h ez egy ribanc. Ěs kellesz valakinek. Sok fiut ismerj meg, csetelj, hivd ki oket stb.
2011. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék, mert ez egy ilyen privát dolog, nem majdnem olyan, mintha a nevemet írnám ki...és félek, hogy egy ismerős meglátná, és nem akarom, hogy ezen csámcsogjon mindenki...nem baj?? megpróbálok keresni egy rám hasonlító lányt rendben?
2011. aug. 10. 11:52
 13/37 A kérdező kommentje:
Mármint a képre gondoltam..:)
2011. aug. 10. 11:54
 14/37 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy. Ne csak a legjóképűbb fiúknak adj esélyt!
2011. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
lányt is kereshetsz nem csak képet xD
2011. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira az, vagyis még nem vettem észre..de lehet, hogy igazad van...
2011. aug. 10. 11:57
 17/37 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék veled, de gyerekekkel nem kezdek ki és szerintem még vannak így páran :D. Még öregedj egy 3 évet és próbáld újra :D. Sok sikert :P... 18/F
2011. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
46%

engem is hasonlo erzesek kergetnek.... Ja es van valami fontos. Ne varj arra hogy valaki odajon es szerelmet vall, igenis jelezz te is a fiu fele, irj ra msn-en vagy facebookon. vagy privat e-mailben ;)

16/F

2011. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Tényleg szükséged van kapcsolatra, vagy csak azért akarsz, mert ezt látod magad körül? Lehet legbelül még nem is akarsz barátot.

A másik lehetőség, hogy egyszerűen azok akiknek bejösz neked nem jönnek be. Ez a szomorú igazság.


19/F

2011. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Hát kb így nézek ki, csak a hajam kicsit rövidebb

[link]

és

2011. aug. 10. 12:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!