Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? 15/L

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy még miért nem találtam senkit. Pedig nem vagyok csúnya, se dagadt, rendes vagyok, ha valakinek valami gondja van, akkor együtt érzek vele! Lehet, hogy közre játszik az is, hogy túl visszahúzódó vagyok?? Járok szórakozni is, meg minden, de semmi!! Mondjuk nem is egy szórakozóhelyen szeretnék összejönni egy pasival, csak ismerkedni....néha már úgy érzem, hogy örökre egyedül maradok ezen a világon!! Nem csak hóbortból szeretnék pasit, hanem jó lenne tudni, hogy valaki szeret, és, hogy nem vagyok egyedül!! Még nem is csókolóztam soha, már randiztam, de nem éreztem úgy, hogy ő lenne az igazi, úgyhogy csak barátok maradtunk az illetővel. Olyan hülyén érzem magam, amikor mások mesélik, hogy smároltak, aztán megkérdezik tőlem, de nem mondhatom azt, hogy igen, úgyhogy égek azzal, hogy nem :S Meg az is, hogy várjak türelmesen, de nem várhatok örökké... Már csomószor volt, hogy aki nekem tetszett, annak én nem tetszettem vagy nem tudom, de a lényeg, hogy semmi nem történt vele, max néhányszor megnéznek, hogy most na, vagy az is megfordult a fejemben, hogy azért néznek, mert nem tudják, hogy ki ez a hülye aki bámul!!?? Meg aztán nincs is elég önbizalmam...Huh, bocsi a regényért, de most igazán kiöntöttem a szívem, úgyhogy kicsit hosszú lett...
2011. aug. 10. 11:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nem mindenki 15 évesen jön össze először a szerelmével, lehet h ez csak 10 év múlva jön el. Várj türelemmel, még korai aggódnod!
2011. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Amugy lehet neked privát üzenetet küldeni ?
2011. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Lehet, ha szeretnél...:)
2011. aug. 10. 12:15
 24/37 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy ? Mert ha tényleg olyan vagy, mint amilyen képet linkeltél, akkor nekem tuti kellenél! :)
2011. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Hát, nem Magyarországi....:S
2011. aug. 10. 12:17
 26/37 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit messze vagy, de akkor is tetszik a kép, amit linkeltél. :)
2011. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
...:)
2011. aug. 10. 12:20
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt... mindenki papolt,hogy nem vagyok elkésve meg mit tudom én,meg hogy tudják hogy ez a menő... EZ A MENŐ?! hol érdekel engem,hogy mi a menő?! ha egyszer olyan szeretethiányom van,amit se anyu se apu se kiskutya,se semmi nem tud pótolni,csak egy fiú,aki megért,aki szeret... de ezt ők nem fogják fel... Na,lényegre,én is sokmindent megtettem,már amennyit mertem,mert az önbizalommal nálam is gondok voltak,aztán mikor már feladtam,akkor találtam rá... (Konkrétan egymásnak futottunk a Tescoban :DD) Aztán követett,én meg vissza-visszanéztem (nem sokat reméltem ebből) meg mosolyogtam,végül megfogta a vállam és egy "bocsi,elkérhetem a számod?"-al meg is lett oldva a probléma,amin már egy éve szenvedtem. Már 2 hónapja együtt vagyunk. Ezzel azt akartam mondani,hogy nem kell görcsösen akarni,csak tedd a dolgod,amit szoktál,rád találhat a nagy Ő bárhol,bármikor. Mosolyogj,merj szemezni,és menni fog az! Sok sikert!
2011. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
FB-on fenn vagy? szívesen beszélgetnék veled...:)
2011. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Nytta válasza:
15 éves vagy. Semmiről sem maradtál le. Normális, ha cikinek érzed, hogy te még nem csókolóztál, a ti korotokban ez van. Velem is így volt. De 2-3 év múlva rá fogsz jönni, hogy ez egyáltalán nem az. A csókolózásra is meg kell érni. És mi lesz, ha majd mindenkitől azt hallod, hogy szexeltek, de te még nem? Az is ciki lesz? Inkább legyél büszke magadra, hogy nem vagy olyan ribanc, mint a többi. Hidd el, ha lesz barátod, sokkal jobban meg leszel becsülve, mint ők, akiknek havonta van másik. Nem az számít, hogy mennyi pasid van, hanem hogy milyenek. A neten meg az ilyen képkéregetősöknek én nem küldenék képet, ki tudja milyen emberek... Akkor mutasd meg magad, ha tudod, hogy kiért teszed. Ha szép vagy és rendes, biztos, hogy jön majd egy bátor fiú,aki érettnek érzi magát hozzád. A többi meg csak legyen a sok ribivel. :)
2011. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!