Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összejönni egy rendes pasival, aki nem csak a szexet akarja? !

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pedig van, csak te még nem találtál rá. De majd eljön az akivel kölcsönösen szeretitek egymást és nem csak "azt" akarjátok a másiktól, hanem minden más program is öröm lesz egymással. Csak idő kérdése.. lehet, hogy holnap, lehet, hogy egy év múlva, de hidd el, hogy neked is el fog jönni.
2009. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Még,hogy nincs ilyen férfi...Én pl. olyan vagyok,aki nem csak a szexet akarja,csupán egy barátnőre vágyok,de ez is túl nagy kérés az élettől számomra.

20/F

2009. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hát én a férfiak nagy része nevében kikérem...

engem ennyi idősen sem érdekel hogy ki hányszor, szűz-e vagy nem... ha volt, volt...most mondjam h lesz.rom?:)

2009. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

00:29.nek.Minek a barátnő,ha nem akarsz szexet??

Csak dominózni akarsz??:-)))

2009. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

02:36-nak Mit kérsz ki??Hogy minden ember szexcentrikus??

Csak legfeljebb más korban lesz fontos.A Kutatások szerint a férfiak gondolatainak 90 %-a a szex körül forog.És így is van jól.

2009. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a legegyszerűbb ne a tipikus"rosszfiúkat " keresd... a lányok 90% ezt a tipust keresi aztán rájön hopp megitn mgecsalt stb...
2009. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

00:29-es vagyok...Te nagyon idióta én nem azt montam,hogy dominózni akarok,se azt,hogy szexet nem akarok.Én csak azt montam,hogy nem az a legfontosabb számomra,inkább egy megértő bnőre vágyok aki szeret...A szex is hozzá tartozik természetesen egy kapcsolathoz,csak vannak olyanok akik csak azt akarják.Hát én nem olyan vagyok,ennyi.

20/F

2009. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én kivételesen nem a rosszfiúkat keresem, épp ellenkezőleg! Szeretném már végre megtalálni a megfelelő partnert! Nemrég azt hittem, hogy meg is lelem, de indok nélkül lelépett az illető... nah, akkor ő most melyik csoportba tartozik??? Vagy csak megijedt??? :(
2009. márc. 26. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!