Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet összejönni egy rendes pasival, aki nem csak a szexet akarja? !

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
lassan ;)
2009. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Kezdetben menjél oda hozzá, beszélgess sokat. Ha értelmes, akkor fontos, hogy mindenhez hozzá tudjál Te is szólni. Legyél kedves, mosolyogj sokat:) De azért semmit sem szabad túlzásba vinni! Idővel aztán elhívhatod valahova! Utánna minden megy magától tovább!


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg van már a kiszemelted?ha nincs akkor keressgess...próbálj meg ismerkedni:)lehetőleg ne disco-ba mert oda többségében ugysem azok járnak akik komoly kapcsolatot keresnek:)
2009. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egy másik megoldás:

Ne keresd! Jön Ő magától, ha itt van az ideje : ) Ne keresd állandóan, mert rád lesz írva és a pasik nem tartanak elérhetetlennek... És ugye az elérhetetlen utáni vágy mindennél nagyobb... : )


Nani

2009. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne keresd az a kulcs. Én se igazán kerestem csak egyszercsak felvett msn-re. Első pár hétben még alig beszéltünk most meg már ott járunk hogy találkozni akarunk mert annyira megismertük egymást és mivel sok mindenben hasonlítunk talán ő az igazi :P:) 17 vok :D Kicsit nagy megállapítás de őt sose hagynám el és igyekszem hogy ő se engem na de ez már más téma lenne. na szia :D
2009. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

én meg egy (!) rendes, szeretetteli lányt keresek


eddig mindhiába


26/f


szerintem sok tisztességes fiú van

persze nem a diszkóban


egy fiú ha szerelmes (ha valóban az) akkor nem csak szexet akar - hanem sokkal, sokkal többet

közös élmények, család ...

2009. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet, hogy következetes vagy. Azt csinálod, amit mondasz és azt mondod amit csinálsz. Ha szeretnél egy rendes pasit, akkor tegyél is érte. Jelen esetben és helyzetben aktiváld a privát mail opciót, mert lehet épp egy általad is rendesnek tartott pasi is elolvassa a kérdésedet, ugrana, hogy írjon és elmosolyodik: "milyen lüke egy nő; ismerkedne de a kaput lakattal zárja és még el is torlaszolja" - sose lehet tudni honnan mosolyog(NA) rád a szerencse (ha hagynád). De ez most csak így eszembe jutott.
2009. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha keresem, ha nem hülyékkel hoz össze a sors, hozott össze! 3 hét se szó se beszéd, lelépett... :( Ez van én mindenben szerencsétlen vagyok!

Biztos, hogy vannak rendes pasik is, csak lehet h nehéz találni...

2009. márc. 23. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:

Ki kell,hogy ábrándítsalak,ilyen pasi nincs.

Van megértő,aki vár egy darabig és lelép,Van bunkó,aki,ha nem engeded lelép.És van aki szeret,az vár,hogy Te is akard.

2009. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Végén rájöttem, hogy ilyen pasi nincs! Akkor engem egy bunkóval hozott össze a sors... :(
2009. márc. 23. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!