Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet összejönni egy pasival?

Figyelt kérdés
Konkrét válaszokat szerenék, hogy ti hogyan jöttetek össze a mostani párotokkal. Egyrészt nagyon érdekelnek a sztorik, másrészt nem ártana pár tanács... Előre is köszi! (15L)
2008. okt. 2. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

egy buli alatt nem igazan foglalkoztunk egymassal, csak egy tarsasaggal mentunk, én meglátogattam koleszban buli masnapjan.

azóta egyutt vagyunk, ez volt 10 eve, ma mar a ferjem, es várjuk a babát.


amugy ha tanács érdekel: légy vicces, jó fej, őszinte, nőies, korrekt, és bátran kezdeményezz, ha úgy érzed. ne "játszd meg" magad, ne mutasd magad másnak, mint ami vagy, és csak olyan fiúval kezdj, akibe szerelmes vagy.

nekem bejott :D

2008. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
én sok helyen ismerkedek, disco, suli, buszon, utcán. bármi alkalmas rá!! de nekem a haveri társaság tabu....
2008. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Én a barátomat egy kiállításon ismertem meg. Egyszerűen odajött hozzám, és bemutatkozott. 20L
2008. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de ha a sztorinkra vagy kíváncsi, akkor ez mindegy.

Egy barátom csajának volt az ominózus lány a legjobb barátnője és ők ketten ( a haverom és a barátnője) elhatározták, hogy összehoznak minket...

Ez 5éve volt, mi azóta is járunk, a haveromék meg szakítottak! :D

2008. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
nagyon nagyon sokat mosolyogj rá! próbálj a társaságába keveredni, pl ha fociznak, vagy kéziznek vagy vmi akkor kérd meg h neked is dobjanak labdát stb. NEVETÉS MOSOLY, ez nagyon fontos:D
2008. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... a mi sztorink nagyon mulatságos volt.Első találkozás Pantera koncert , félrészegen, dohányfüstben, második tali, rá két hétre a doktorrá avatásomon.Őt is akkor avatták, de az öt év alatt esküszöm én egyetlen egyszer sem láttam őt az egyetemen. Ennek sok sok éve már. Gyakorlatilag bármilyen hely alkalmas ismerkedésre, fontos az azonos érdeklődés, és ahogy előttem írták, mosolyogj!
2008. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 5 éven keresztül volt a legjobb barátom, a lelki szemetes kukám. Beleszerettem, és egyszerűen megmondtam neki lesz ami lesz alapon, kiderült ő is így érez. 3 éve vagyunk együtt és már az esküvőre készülünk, ami jövő tavasszal lesz.

De bárhol lehet ismerkedni.

Egy hónappal ezelőtt elmentünk csajbulizni és kerestünk egy kiskocsmát ahol a többiek vártak minket. Találkoztunk 2 sráccal akiktől megkérdeztük merre is menjünk, ők nem is hallottak még ilyen helyről, azt hitték ismerkedni akarunk, és benne is lettek volna, de szerencsétlenségükre mi tényleg csak a kocsmát kerestük. Hát pl így is lehet ismerkedni.

Ismerkedni nagyon könnyű, csak lazán.

2008. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Én szerepjátékoztam(Magus...olyan igazi kockával kidobálos papíros RPG..) és a társaságból az egyik fiúval jöttem össze. Vicces volt mert elég visszahúzódó állítása szerint biztos volt abba hogy én utálom őt. 2. alkalommal amikor összejött a baráti kör játszani már nagyon tetszett. El is mondtam ezt az egyik srácnak hátha valahogy elárulja a kiszemeltnek. De túl jó barátnak bizonyult. A végén meg kellet kérni hogy mondja el úgy mintha csak szar barát lenne és elárulná a titkom. Rá 2 hétre találkoztunk legközelebb, persze úgy tett a srác mintha ö kezdeményezne és hogy ő milyen udvarias és kedves és jó fej. Szóval tisztességgel udvarol. Újabb 2 hét és összejöttünk. Azóta 2 és fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretem és szerintem ö is engem. Nem azt mondom hogy így kell pasitfogni mert szerintem ez elég hülye mód. De elmeséltem a történetet mert szép emlék.
2008. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, tudom furi, de mi a neten jöttünk össze. Már régóta nem volt senkim, és a munkahelyemen, baráti körben esély sem volt rá, hogy találkozzak bárki érdekessel. Bejelentkeztem hát egy társkeresőbe. Mindenki hülyének is nézett, mondván, hogy ott csak a selejt van. Az első srác, akivel leveleztem nagyon szimpi volt, már szinte látatlanban beleszerettem. Aztán persze kiderült, hogy nagyon ronda. Ezután egy kicsit lelombozódtam, de folytattam tovább kevésbé lelkesen. Ha írt valaki, válaszoltam, néha találkozgattam is ezzel-azzal. Volt, aki tetszett, csak akkor én nem tetszettem neki, és fordítva. Végülis nem számoltam, de kb. 20 félresikerült vakrandi után megtaláltam őt. Jelenleg 3 éve vagyunk házasok, és van egy 5 hónapos kislányunk. Egyébként egy csomó ismerősöm ismerkedett így. Egy bizonyos idő után elfogynak a facér ismerősök. A férjem egyébként szégyelli, sosem mondja meg, hogy így jöttünk össze. Szerinte tök ciki az egész. Neki egyébként a 2. vakrandi voltam, úgyhogy neki ez a fajta ismerkedési mód elég sikeres volt.

Persze ha még iskolás vagy, ott nagyon sok a lehetőség.

2008. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párommal mi szintén buliban ismerkedtünk meg. Külön-külön baráti társasággal érkeztünk(én az akkori barátom nélkül). Épp a csajok nélkül táncoltam, és egyszer csak valaki befogta a szemem hátulról. Megfordultam, ő adott két puszit és megölelt. Fogalmam se volt róla, hogy ő kicsoda. Aztán végig dumáltuk az estét, számot cseréltünk. Másnap a telefonon csüngtünk egész nap. 2 nap múlva szakítottam a barátommal. Ezután hétvégenként taliztunk csak(mivel nem egy városban laktunk), és a negyedik alkalommal összejöttünk. Azóta már 2 és fél éve együtt vagyunk és összeköltöztünk.
2008. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!